'''Gwardia Warszawa - Cracovia 3-1'''</center><BR>
|                          gospodarz = Gwardia Warszawa
Bramki: Banaszkiewicz (47 k. i 75) Dziekanowski (62), - Konieczny (68)<BR>
'''Cracovia:''' Koczwara, Wójtowicz, Dybczak, Podsiadło, Per, Karaś (63 min Liszka), Błachno, Surowiec (81 min Kuć), Grzesiak, Konieczny, Bujak<BR><BR>
|                            kolejka = 9
===Opis meczu GK:===
|                              etap =
Piłkarze Cracovii przegrali kolejne spotkanie, tym razem w Warszawie z Gwardią 1-3 (0-0). Pierwsza połowa spotkania była wyrównana, obydwa zespoły miały po kilka sytuacji podbramkowych, jednakże nie potrafiły ich wykorzystać. Dopiero po przerwie uwidoczniła się przewaga gospodarzy. Pierwszą bramkę Gwardia zdobyła z rzutu karnego, który egzekwował Banaszkiewicz w 47 min. Na 2-0 podwyższył w 62 min Dziekanowski, Cracovia nie załamała się utratą dwu bramek, starając się zmienić niekorzystny dla siebie wynik. Udało się to w 68 min Koniecznemu, który po rzucie wolnym otrzymał dokładne podanie i głową skierował piłkę do siatki. W 75 min stracili krakowianie trzecią bramkę po błędzie obrońców, gola zdobył Banaszkiewicz. <BR>