Bujak (66')
Konieczny (69' gł.)

Wójtowicz (89')

Kintop (72')

Zaległy z jesiennej rundy II-ligowy mecz Cracovii z Ursusem zakończył się wygraną „Pasiaków” 4-1. Zwycięstwo zdecydowane, w pełni zasłużone, niemniej na bramki przyszło kibicom czekać z górą godzinę...
W I połowie Cracovia nie potrafiła poradzić sobie ze skomasowaną obroną gości. Krakowianie grali zbyt wolno, brakowało długich przerzutów, a przede wszystkim – strzałów. Jedynie Konieczny dwukrotnie poważnie zagroził bramce Ursusa.
Po zmianie stron miejscowi zaczęli atakować energiczniej, ich przewaga jeszcze bardziej wzrosła. W 63 min. sprytne podanie Koniecznego wykorzystał Błachno i Cracovia prowadziła 1-0. W ciągu następnych 6 minut gospodarze strzelili dwa dalsze gole: drugiego zdobył szybki Bujak (66 min), a trzeciego Konieczny efektowną „główkąâ€ (69 min). Losy meczu były praktycznie przesądzone, obrońcy Cracovii pozwolili sobie w 72 na moment dekoncentracji, wykorzystany przytomnie przez Kintopa. Wynik ustalił w 89 min. Wójtowicz.
Wyróżniający się zawodnicy Cracovii? W ataki najwartościowszy był Konieczny, podobali się także Błachno, Wójtowicz i Karaś. Udany był debiut niedawnego juniora Nazimka.

Źródło: Tempo