|                        sklad_gosc = Szczerba<BR> Podsiadło<BR> Dybczak<BR> Turecki<BR> Nazimek<BR> Karaś (85' Sasnal)<BR> Konieczny<BR> Kuć<BR> Liszka (79' Setkowicz)<BR> Gacek<BR> Błachno
}}

===Opis meczu Tempo:===
===Opis meczu===
Trwa dobra passa „Pasiaków”; w sześciu ostatnich kolejkach nie doznali oni ani jednej porażki. Kolejne II-ligowe punkty zdobyli krakowianie w meczu wyjazdowym, w dalekim Szczytnie, wygrywając z tamtejszą Gwardią 1-0.<br>
Biało-czerwoni zaprezentowali się w tym spotkaniu z dobrej strony. Stanowili zespół lepiej wyszkolony technicznie, dojrzalszy pod względem taktycznym.<br>
W pierwszej połowie nieco więcej z gry mieli goście. Efektem tej przewagi była jedyna – jak się później okazało – bramka. Zdobył jaw 32 min głową Błachno, sprytnie przerzucając piłkę ponad wybiegającym bramkarzem. Nawiasem mówiąc, golkiper Gwardii popełnił błąd, w czym od razu zorientował się doświadczony zawodnik Cracovii. Gwoli ścisłości trzeba jednak dodać, iż bliscy zdobycia gola byli także miejscowi; w 20 min – po strzale Wachaczyka – piłka trafiła w słupek.
Po zmianie stron gospodarze przeszli do zdecydowanej ofensywy, a gra na ogół toczyła się na połowie krakowian. Kilkakrotnie też doszło do gorących spięć pod bramką Cracovii, gwardziści nie potrafili jednak wykorzystać żadnej z sytuacji.<br>
Nawiasem mówiąc – taki właśnie przebieg wydarzeń po przerwie spowodowany był w dużej mierze taktyką gości, którzy – prowadząc 1-0 – myśleli bardziej o utrzymaniu korzystnego rezultatu, aniżeli zdobyciu dalszych bramek.<br>

Błachno

W pierwszej połowie nieco więcej z gry mieli goście. Efektem tej przewagi była jedyna – jak się później okazało – bramka. Zdobył jaw 32 min głową Błachno, sprytnie przerzucając piłkę ponad wybiegającym bramkarzem. Nawiasem mówiąc, golkiper Gwardii popełnił błąd, w czym od razu zorientował się doświadczony zawodnik Cracovii. Gwoli ścisłości trzeba jednak dodać, iż bliscy zdobycia gola byli także miejscowi; w 20 min – po strzale Wachaczyka – piłka trafiła w słupek. Po zmianie stron gospodarze przeszli do zdecydowanej ofensywy, a gra na ogół toczyła się na połowie krakowian. Kilkakrotnie też doszło do gorących spięć pod bramką Cracovii, gwardziści nie potrafili jednak wykorzystać żadnej z sytuacji.

Źródło: Tempo