1986-10-11 Cracovia - Izolator Boguchwała 2:1

Wersja z dnia 12:31, 12 lip 2005 autorstwa MJeremy (Dyskusja | edycje)

Cracovia - Izolator Boguchwała 2-1
Bramki: Bargieł (27), Graba (60) - Szyba (80)
Cracovia: Holocher, Włodarczyk, Baliga, Wójtowicz, Krawczyk, Owca (83 Wątroba), Bargieł, Jelonek, Cisowski (55 Orzeł), Kasperek, Graba

Opis meczu DP:
Ten mecz „Pasy” powinny wygrać przynajmniej 5:0. Tylu bowiem okazji do strzelenia goli piłkarze z Krakowa dawno już nie mieli. Skończyło się jednak na skromnym 2:1 i... dezaprobacie kibiców. Pierwszą bramkę strzelił Bargieł w 27 minucie po akcji całego zespołu. Na drugiego gola czekać musieliśmy do 60 minuty, kiedy to na solową akcję zdecydował się Graba. Jego rajd zakończył się drugim, i niestety ostatnim golem dla Cracovii. Izolator tylko parę razy kontratakował (w 67 minucie słupek uratował Cracovię przed utratą bramki), ale honorowego gola uzyskał na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem.