1988-05-08 Cracovia - Dalin Myślenice 4:1

Wersja z dnia 22:43, 23 lip 2005 autorstwa MJeremy (Dyskusja | edycje)

Cracovia - Dalin Myślenice 4-1
Bramki: Bargieł (37, 77), Graba (63 głową), Orzeł (75) – Banaszkiewicz (25)
Cracovia: Holocher, Osoba, Mikoś, Baliga, Owca, Sajnog, Bargieł, Orzeł, Graba, Cisowski, Jelonek

Opis meczu DP:
Przez pierwszą połowę meczu biało-czerwoni grali jakby chcieli przebić głową mur. Tymczasem jedyna akcja gości zakończyła się wymanewrowaniem krakowskich obrońców przez Banaszkiewicza, który technicznie podkręcił piłkę z ostrego kąta i Holocher musiał wyciągać piłkę z siatki. Na wyrównanie trzeba było czekać 12 minut, kiedy to najlepszy gracz na boisku – Bargieł zdecydował sięna silny strzał zza pola karnego. Po przerwie goście zepchnięci zostali do obrony, a przy stanie 4:1 krakowianie mieli jeszcze kilka pozycji po których m.in. Jelonek trafił piłką w słupek, a Bargieł w poprzeczkę.