1988-05-14 Karpaty Krosno - Cracovia 1:1: Różnice pomiędzy wersjami

m
(youtube, Replaced: – → - (4))
Linia 40: Linia 40:

===Opis meczu===
Od trzech serii gier „Pasiaków” prowadzi Stanisław Zapalski; w tym okresie krakowianie dwa mecze wygrali (jeden za 3 punkty), a przedwczoraj zremisowali w Krośnie z liderującymi dotychczas Karpatami 1-1. Za wcześnie na ocenę pracy nowego szkoleniowca, niemniej fakt faktem, iż zespół – psychicznie sfrustrowany, tracący punkty ze słabeuszami – jakby się odnalazł.<br>
Od trzech serii gier "Pasiaków" prowadzi Stanisław Zapalski; w tym okresie krakowianie dwa mecze wygrali (jeden za 3 punkty), a przedwczoraj zremisowali w Krośnie z liderującymi dotychczas Karpatami 1-1. Za wcześnie na ocenę pracy nowego szkoleniowca, niemniej fakt faktem, iż zespół - psychicznie sfrustrowany, tracący punkty ze słabeuszami - jakby się odnalazł.<br>
Cracovia stoczyła na Wisłokiem twardy pojedynek z przeciwnikiem bojowym, grającym ofensywnie. W 7 min. po popisowej akcji z Cisowskim Bargieł (kolejny dobry występ tego gracza) zdobył prowadzenie. Karpaty radziły sobie dobrze w polu, gorzej było jednak ze skutecznością strzałową. W 50 min. Graba znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale fatalnie spudłował. W 10 minut później podobnej sytuacji nie zaprzepaścił Kasprzyk, nie dając Holocherowi żadnej szansy. Remis sprawiedliwy, sporo emocji, a także – do ostatniego gwizdka – waleczności z obu stron.
Cracovia stoczyła na Wisłokiem twardy pojedynek z przeciwnikiem bojowym, grającym ofensywnie. W 7 min. po popisowej akcji z Cisowskim Bargieł (kolejny dobry występ tego gracza) zdobył prowadzenie. Karpaty radziły sobie dobrze w polu, gorzej było jednak ze skutecznością strzałową. W 50 min. Graba znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale fatalnie spudłował. W 10 minut później podobnej sytuacji nie zaprzepaścił Kasprzyk, nie dając Holocherowi żadnej szansy. Remis sprawiedliwy, sporo emocji, a także - do ostatniego gwizdka - waleczności z obu stron.

Źródło: ''Tempo''
[[Kategoria: 1987/88 III liga grupa VIII]]
[[Kategoria:1987/88 III liga grupa VIII]]

Wersja z 20:23, 7 sty 2009