Jodłowski
Szot
Bąk (55' Dąbek)
Kloc

Nie było to olśniewające widowisko, ale jak na II ligę, całkiem przyzwoity mecz. Zdecydowanie lepsza była I połowa, kiedy obie drużyny stworzyły kilka dogodnych sytuacji. Cracovia, a konkretnie Zegarek mógł - miedzy 29 a 31 min - trzykrotnie wpisać się na listę strzelców: najpierw jego „główkę" obronił Siwiec, po chwili piłkę, odbitą przeć bramkarza Stali, uderzył mocno, lecz trafił w nadbiegającego obrońcę, w końcu jego plasowany strzał znów obronił Siwiec. Dwie minuty później Stal miała doskonałą szansę - Bąk ostro strzelił, piłka minęła Kwedyezenkę ale z linii wybił ją Motyka. Po przerwie gra wyraźnie „siadła". Przeciwnicy, chyba zadowoleni z remisu, nie atakowali już z taką werwą, bardziej zwracając uwagę, by nie stracić gola. W Cracovii wyróżnili się waleczny Węgiel i spokojnie interweniujący Motyka.

Źródło: Tempo