1992-05-03 Cracovia - Petrochemia Płock 2:1

Wersja z dnia 23:25, 7 sty 2009 autorstwa Dinth (Dyskusja | edycje) (youtube, Replaced: „ → " (2))

4-4-2

Spotkanie rozgrywane było przy pięknej, słonecznej pogodzie, w dużym upale, czego z reguły piłkarze nie lubią. Pierwsza połowa zdawała się potwierdzać obawy, gdyż w poczynaniach obu drużyn nic się nie kleiło, a zawodnicy spacerowali dostojnie po murawie. Gol Zegarka, zdobyty po idealnym padaniu Motyki, byt jedyną sytuacją godną odnotowania w tej części gry. Po przerwie dziwne decyzje zaczął wydawać arbiter, co wyraźnie "rozjuszyło" oba zespoły. Najpierw do ataku ruszyli goście, co zaowocowało bramką strzeloną z wyimaginowanego karnego, potem tempo zaczęły dyktować "Pasy", w ich szeregach wyraźnie rozegrał się Owca. Ukoronowaniem jego dobrej gry był gol, uzyskany po pięknej akcji i ostrym strzale z 12 m. Do wyróżniających się piłkarzy należeli także Węgiel i bardzo ruchliwy Zegarek, a wśród gości Wójcik.

Źródło: Tempo