1992-10-25 JKS Jarosław - Cracovia 0:1

Wersja z dnia 20:04, 7 sty 2009 autorstwa Dinth (Dyskusja | edycje) (youtube, Replaced: – → -)

Jelonek

Nie wiadomo: dawna sława czy dzisiejsze liderowanie Cracovii do tego stopnia paraliżowało gospodarzy, że potrzebowali aż 20 minut na przeprowadzenie jakiejkolwiek akcji na bramkę gości. Zaczęło się dla nich fatalnie; w 3 min. po kornerze Putka, Hermaniuk strzałem głową uzyskał prowadzenie dla Cracovii. Po 20 minutach jarosławianie zaczęli grać bardziej odważnie i nie wykorzystali dogodnych okazji do wyrównania. W 22 min. Makarowski otrzymał idealne podanie, jednak nim złożył się do strzału - piłka ugrzęzła w błocie. W 27 min. Malik pięknie strzelił z kilku metrów, lecz Kwedyczenko w pięknym stylu wybił piłkę na róg. Do ostatnich minut Cracovia grała mądrze, umiejętnie rozciągała grę, a Jelonek z Hermaniukiem tylko czyhali na błędy obrony gospodarzy, choć jedynie strzał Putka w 39 min. mógł zaskoczyć Kulpę.

Źródło: Tempo