R. Wrześniak
Mróz
Hermaniuk
Jelonek (85' Zegarek)

Początek wydarzeń – niczym z marzeń gości. Pierwsze spięcie pod bramką Wawelu i gol samobójczy, po dalszych 18 minutach pierwszy strzał „Pasiaków” (chytrze egzekwowany wolny R. Wrześniaka z ponad 25 m.) i 2-0!
A wszystko w połowie meczu, w której optyczną przewagę mieli grający z większą werwą wojskowi. Cracovia dopiero po zmianie stron zabrała się do roboty, a defensywa Wawelu kilkakrotnie znalazła się w wielkich opałach. Odnotować zwłaszcza trzeba popisową akcję Hermaniuk – Jelonek w 58 min, po której ten drugi główkował w poprzeczkę. „Pasy” straciły bramkę we frajerskim stylu; goście zabierali się do ustawienia „muru”, a Malinowski zaskoczył strzałem z wolnego nie przygotowanego Kwedyczenkę. Cracovia odpowiedziała efektownym golem Motyki, który po wolnym strzelił zza linii pola karnego.
Trener „Pasiaków” Lucjan Franczak, chwalił pokonanych i nie była to kurtuazja. Rozegrali co najmniej poprawną partię, a zwłaszcza Gruszka, Gruchała i Malinowski. Dobre cenzurki także dla Depy, R. Wrześniaka i dobrze poczynającego sobie po przerwie Hermaniuka.

Źródło: Tempo