1993-11-14 Europalm Niedźwiedź - Cracovia 2:12

Wersja z dnia 01:35, 17 lis 2007 autorstwa FortArt (Dyskusja | edycje) (Nowa strona: {Mecz | gospodarz = LZS Niedźwiedź | gosc = Cracovia | gospodarz_owczesna_nazwa = Europalm Niedźwiedź | ...)

{Mecz | gospodarz = LZS Niedźwiedź | gosc = Cracovia | gospodarz_owczesna_nazwa = Europalm Niedźwiedź | gosc_owczesna_nazwa = | kolejka = | etap = | sezon = 1993/94 | rozgrywki = okręgowe rozgrywki Pucharu Polski | dzien = 14 | miesiac = 11 | rok = 1993 | godzina = | miejsce = | bramki_gospodarz = 2 | bramki_gosc = 12 | bramki_do_przerwy_gospodarz = 0 | bramki_do_przerwy_gosc = 5 | bramki_przed_dogrywka_gospodarz = | bramki_przed_dogrywka_gosc = | serie_rzutow_karnych_gospodarz = | serie_rzutow_karnych_gosc = | sedzia = | widzow = | strzelcy_gospodarz = | wyniki = | strzelcy_gosc = | kartki_zolte_gospodarz = | kartki_czerwone_gospodarz = | kartki_zolte_gosc = | kartki_czerwone_gosc = | trener_gospodarz = | trener_gosc = | ustawienie_gospodarz = | sklad_gospodarz = | ustawienie_gosc = | sklad_gosc = }}