1994-03-27 JKS Jarosław - Cracovia 3:2

Wersja z dnia 20:04, 7 sty 2009 autorstwa Dinth (Dyskusja | edycje) (youtube, Replaced: – → -)

3-4-3

Rozgrywane w niezwykle trudnych warunkach atmosferyczno-terenowych spotkanie zakończyło się zasłużonych, acz niespodziewanym, zwycięstwem gospodarzy. Jarosławianie zdobyli trzy efektowne bramki po składnych, zespołowych akcjach, co w tych warunkach było sporą sztuką. Cracovia szansę na zwycięstwo zaprzepaściła jeszcze przed przerwą, lecz jeśli nie wykorzystuje się sześciu doskonałych okazji (Hermaniuk 20, 20, 37 i 39, Kowalik 10 i Gruszka 31 min.) to trudno liczyć na sukces. Po przerwie z kolei nieskutecznością wykazywali się gospodarze - dwukrotnie Orzechowski w 50 i 54 oraz Żelazny w 70 min. Zmarnowali doskonałe okazje. Wszystkim piłkarzom należą się natomiast słowa uznania za walkę w tych ekstremalnych warunkach.

Źródło: Tempo