1994-04-20 Polonia Przemyśl - Cracovia 0:0: Różnice pomiędzy wersjami

m
(youtube, Replaced: ” → ")
Linia 40: Linia 40:

===Opis meczu===
Był to żywy, stojący na niezłym poziomie mecz. Cracovia zaczęła od mocnego uderzenia i między 5 a 8 minuta powinna zdobyć 3 gole. Najpierw Duda zamiast strzelać, niepotrzebnie podawał do Gruszki, potem Abram fantastycznie obronił uderzenie tegoż Gruszki, oddane z odległości nie większej niż 3 metry, a po rzucie rożnym nie dał się zaskoczyć „główkującemu” Brussmanowi. Wraz z upływem minut gra się wyrównała, a dobrych okazji bramkowych nie wykorzystali Rop i Garwoła. Po przerwie mecz był nadal interesujący, choć okazji golowych nie było już tak wiele. Najlepszą zaprzepaścił w 84 min. Rop, gdy spudłował w sytuacji sam na sam. W sumie remis nie krzywdzi żadnej ze stron.
Był to żywy, stojący na niezłym poziomie mecz. Cracovia zaczęła od mocnego uderzenia i między 5 a 8 minuta powinna zdobyć 3 gole. Najpierw Duda zamiast strzelać, niepotrzebnie podawał do Gruszki, potem Abram fantastycznie obronił uderzenie tegoż Gruszki, oddane z odległości nie większej niż 3 metry, a po rzucie rożnym nie dał się zaskoczyć "główkującemu" Brussmanowi. Wraz z upływem minut gra się wyrównała, a dobrych okazji bramkowych nie wykorzystali Rop i Garwoła. Po przerwie mecz był nadal interesujący, choć okazji golowych nie było już tak wiele. Najlepszą zaprzepaścił w 84 min. Rop, gdy spudłował w sytuacji sam na sam. W sumie remis nie krzywdzi żadnej ze stron.

Źródło: ''Tempo''
[[Kategoria: 1993/94 III liga grupa VIII]]
[[Kategoria:1993/94 III liga grupa VIII]]

Wersja z 21:42, 7 sty 2009