2005-07-03 Cracovia - Tatran Preszów 1:2: Różnice pomiędzy wersjami

Cracovia - Tatran PreĹĄov (II liga słowacka) 1-2 (0-2)

0-1 Zlacky 29, 0-2 Macko 41, 1-2 Świstak 74.

Cracovia: Cabaj (46 Olszewski) - Radwański (85 Kaczmarek), Karwan, Jędrszczyk, Świstak - Przytuła, Drumlak - Bojarski, Bania (46 Pawlusiński), Nowak - Moskała.

Sparing odbył się w Zakopanem.

Druga połowa: W końcówce meczu Tatran mógł strzelić 3 bramkę ale piłka trafiła w słupek bramki Olszewskiego. W ostatnich minutach kostkę skręcił Radwański. W zespole Cracovii mogła podobać się gra Przytuły i Świstaka.

70 min. – Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bojarskiego bardzo ładny strzał głową Świstaka – piłka po koźle wpada do bramki rywali.

W pierwszych minutach II połowy nieco lepsze wrażenie robi drużyna z Preszowa, gra szybciej i dokładniej. Dobrze spisuje się Olszewski.

Po przerwie Olszewski zastąpił w bramce Cabaja, a Pawlusiński Banię.

Pierwsza połowa: W pierwszej połowie mecz był wyrównany, jednak rywale Cracovii okazali się skuteczniejsi. Mecz jest szybki, pełen walki. Dużo niedokładności w grze obu zespołów.

40 min. - Kombinacyjna akcja na lini pola karnego, strzał z 16 metrów w róg bramki Cabaja. 2:0 dla Tatrana.

30 min. - Po długim podaniu za plecy obrońców Cracovii napastnik Tatrana znalazł się w sytuacji sam na sam z Cabajem i uzyskał prowadzenie dla drużyny z Presova.

15 min. - Mecz rozpoczął się z kilkuminutowym opóźnieniem. Pierwsze kilka minut gry to okres lekkiej przewagi Słowaków. W miarę upływu czasu coraz więcej z gry ma Cracovia. Źródło: terazpasy.pl