2005-09-06 Cracovia - Kmita Zabierzów 2:1

Wersja z dnia 16:18, 29 maj 2007 autorstwa Dinth (Dyskusja | edycje) (Nowa strona: Cracovia - Kmita Zabierzów 2:1 (1:0) Kraków, 6 września, godz. 19 Cabaj – Piątek (46. Rzucidło), Skrzyński, Karwan, Radwański – Giza, Nowak (46. Panić), Baran – Bojarski...)

Cracovia - Kmita Zabierzów 2:1 (1:0) Kraków, 6 września, godz. 19

Cabaj – Piątek (46. Rzucidło), Skrzyński, Karwan, Radwański – Giza, Nowak (46. Panić), Baran – Bojarski (46. Bania), Pawlusiński, Heidemann (46. Szczoczorz)

1-0 – 9 min. – Paweł Nowak – strzał z 17 metrów. 1-1 – 47 min. – Artur Czerwiec – rzut karny 2-1 – 56 min. – Dariusz Pawlusiński – strzał z 25 metrów

W obecności około 2 tysięcy kibiców Cracovia pokonała w meczu sparingowym trzecioligowy zespół Kmita Zabierzów.

Pierwszą bramkę dla Cracovii zdobył już w 9 minucie strzałem zza linii pola karnego najskuteczniejszy zawodnik Pasów w ostatnich tygodniach Paweł Nowak. Mimo licznych okazji do zdobycia bramki był to jedyny gol w tej części gry.

W drugiej połowie trener Stawowy wprowadził czterech nowych piłkarzy, w tym m.in. testowanego Saszę Panica.

Tuż po przerwie ambitnie grający zespół Kmity doprowadził do remisu po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez byłego zawodnika Cracovii Artura Czerwca. Wynik ustalił w 56 minucie Dariusz Pawlusiński pięknym strzałem z około 25 metrów.

Źródło: Teraz Pasy