2006-07-23 Cracovia II - Garbarnia Kraków 2:2

Wersja z dnia 23:29, 31 mar 2007 autorstwa FortArt (Dyskusja | edycje) (New page: ''boisko przy ul. Wielickiej'' <center>'''23 VII 2006 '''<br> '''Cracovia II - Garbarnia Kraków 2:2 (2:2)'''</center><br> Bramki: *1:0 Heidemann (4') *1:1 Brak (1...)

boisko przy ul. Wielickiej

23 VII 2006
Cracovia II - Garbarnia Kraków 2:2 (2:2)

Bramki:

Sędziował: Artur Lewandowski
Widzów:

Cracovia II:
(I połowa) Pączek - Kozera, Baliga, Rzucidło, Uszalewski - Heidemann, Karcz, Sepioł, Suchan - Kurowski , Szlęzak.
(II połowa) Pączek - Sawczuk, Madoń, Baliga, Kostrubała - Wirga, Niemczyk, Gudz, Jeleń - Patucki, Kubica.

Garbarnia:
Machlowski - Małota (50 Szymczyk), Matyja (46 Para), Ziółkowski (55 Rusoń), Kalemba (46 Pluta) - Marzec (46 Dziuba), Jamróz (50 J. Satała), Dudzik (50 Sikora), Brak (46 Padiasek) - Gnyla (46 Kobiałka), Kępski (50 Przeniosło).

Opis meczu :

W pierwszej połowie dobry mecz. Sporo sytuacji po obu stronach. Dla Cracovii bramki zdobyć mogli Suchan ( w ciagu 1 minuty dwa strzały w słupek) i Kurowski (po lobie bramkarza obrońca wybił piłkę z linii, a w drugiej sytuacji na 12 metrze piłka podskoczyła na nierówności murawy i Kura nie zdołał oddać strzału)

Karny dla nas po niebezpiecznym zagraniu obrońcy "Brązowych". Chwilę wcześniej też powinien być karny ale arbiter dał tylko rzut wolny z linii "16" (Heidemann uderzył w mur)

W drugiej połowie zagrał nieco słabszy skład i nie padły żadne bramki.

Z zawodników pierwszej kadry zagrali: Rzucidło, Baliga, Uszalewski, Joao Paulo, Kurowski, Kostrubała, Niemczyk.

A w Garbarni m.in.: Ziółkowski, Matyja, Jamróz.

Testowany w bramce był Pączek z BKS Bochnia. Zwinny skoczny szybki golkiper, ale mierzy najwyżej 175 cm... No ale możliwe że będzie naszym trzecim bramkarzem zgłoszonym do ligi.

aha, zapomniałem dodać, że boisko w dramatycznym stanie. Ale na szczęście buduje się już nowe. /Rafi/

Źródło: Forum Dyskusyjne Kibiców Cracovii [1]