2006-09-02 Cracovia II - Wróblowianka Wróblowice 3:1

Wersja z dnia 00:02, 30 mar 2007 autorstwa FortArt (Dyskusja | edycje) (New page: ''w Zabierzowie''<BR> <center>'''5 kolejka 2 IX 2006'''<br> '''Cracovia II - Wróblowianka Wróblowice 3:1 (2:1)'''</center><br> Bramki: * 0:1 Janusz (14') * 1:1 [[Sebastian Kurowski|Kuro...)

w Zabierzowie

5 kolejka 2 IX 2006
Cracovia II - Wróblowianka Wróblowice 3:1 (2:1)

Bramki:

Sędziował:
Widzów:

Cracovia II:
Pączek - Rzucidło, Wojciechowski, Karwan, Nowak - Szwajdych (75' Guzik), Szlęzak, Karcz, Kostrubała (85' Madoń), Heidemann (80' Raś) - Kurowski (65' Gudz).

Opis meczu :

Wzmocnione piłkarzami kadry pierwszej drużyny rezerwy Cracovii pewnie pokonały dotychczasowego wicelidera tabeli 3:1. Sam mecz mógł się podobać, toczony był w szybkim tempie, nie zabrakło również bramek. Pierwsi do siatki trafili goście i to chyba jeszcze bardziej zmobilizowało nasz zespół do lepszej gry. Efektem przewagi pilkarzy "Pasów" były dwie bramki strzelone w przeciągu kilku minut przez Sebastiana Kurowskiego po podaniach Szlęzaka i Szwajdycha. Po przerwie mecz był równie emocjonujący, jak w I połowie. Losy spotkania rozstrzygnęły się w 66 minucie, kiedy to Heidemann wrzucił piłkę w pole karne, a błąd obrońców wykorzystał Paweł Szwajdych, pewnie umieszczając piłkę w siatce.