Wersja z dnia 21:47, 2 lis 2006 autorstwa COCO (Dyskusja | edycje)

Comarch Cracovia - TKH Toruń 7:2 (1:1, 3:0, 3:1)

Sprawozdanie z meczu Cracovia.pl

Comarch Cracovia wystąpiła w składzie: Radziszewski - Piekarski, Csorich - L. Laszkiewicz, Pasiut, Hartmann - Galant, Gil - Podlipni, Słaboń, Pinc - Landowski, Wajda - Safarik, Jastrzębski, D. Laszkiewicz oraz Kozendra, Urban, Cieślak.

9' Prowadzenie dla drużyny gości zdobywa Proszkiewicz.

16' Wyrównującą bramkę zdobywa Pinc, kiedy gramy w przewadze 5 na 4. 20' Koniec I tercji - wynik nie uległ zmianie, mimo, że gramy lepiej i stwarzamy sobie więcej sytuacji do zdobycia bramek. Szczególnie wyróżnia się Leszek Laszkiewicz, udany debiut w drużynie "Pasów" odnotowuje na razie Jastrzębski.

23' "Pasy" prowadzą 2:1 po bramce Safarika i podaniu D. Laszkiewicza.

30' Nadal w Katowicach prowadzimy 2:1 posiadając przewagę.

33' Prowadzimy już 3:1! Bramkę tym razem zdobył Słaboń z podania Pinca!

35' Na 4:1 po bardzo ładnej dwójkowej akcji i równie ładnym uderzeniu podwyższa Hartmann. Krążek pięknie wyłożył mu Pasiut.

38' Brutalnie sfaulowany, po minięciu trzech zawodników gości, zostaje L. Laszkiewicz. Arbiter nie nakłada żadnej kary, a nasz zawodnik przez długą chwilę leży na lodowisku.

40' Koniec II tercji. Bardzo dobre 20 minut w naszym wykonaniu, tym bardziej, że z powodu chorób i urazów nie mogą dzisiaj zagrać: Dulęba, Marcińczak i Witowski, a po chorobie powrócili dopiero Hartmann i L. Laszkiewicz. III tercję Cracovia rozpocznie z przewagą jednego zawodnika, gdyż na 8 sekund przed zakończeniem drugiej odsłony na ławkę kar powędrował zawodnik z Torunia.

41' Wykorzystujemy grę w przewadze: Piekarski podaje do Pasiuta, a ten pięknie uderza w okienko. 5:1!!!

43' Jest już 6:1! Relacjonujący na żywo dzisiejsze spotkanie z Katowic Wiceprezes MKS Cracovia SSA - Jakub Tabisz, donosi, że po pięknej akcji całej drużyny i kończącym podaniu od Landowskiego, krążek w siatce torunian umieszcza Safarik.

47' Jeszcze przez około minutę bedziemy grać z przewagą 5 na 3, na razie nie potrafimy jej wykorzystać.

53' Prawdziwy pogrom gości z Torunia. Na 7:1 podwyższa Podlipni, przy bramce asystowali mu Słaboń i Pinc.

56' Grając w osłabieniu 3 na 4 tracimy drugą w tym spotkaniu bramkę. W drużynie gości po raz drugi na listę strzelców wpisuje się Tomasz Proszkiewicz.

57' Kolejna kara dla naszego zawodnika, torunianie będą grać w przewadze 5 na 3, gdyż właśnie przed chwilą na lód powrócił z ławki kar zawodnik gości.

59' Przetrzymalismy napór. Do końca spotkania pozostało niewiele ponad minutę.

60' Koniec spotkania. Hokeiści "Pasów" odnoszą wysokie, zasłużone zwycięstwo nad zawsze groźną ekipą TKH Toruń.