2006-10-25 Wawel Kraków - Cracovia II 0:3

Wersja z dnia 15:22, 14 mar 2007 autorstwa FortArt (Dyskusja | edycje) (New page: <center>''' 1/8 finału 25 X 2006'''<br> ''' Wawel Kraków - Cracovia II 0:3'''</center><br> Bramki: Kubica (38'), Szlezak, Karcz (k)<BR> Sędziował: <BR> Widzów: <BR><...)
1/8 finału 25 X 2006
Wawel Kraków - Cracovia II 0:3

Bramki: Kubica (38'), Szlezak, Karcz (k)
Sędziował:
Widzów:

Cracovia II:

Opis meczu :

"Cracovia grala mocno rezerwowym skladem (rezerwy rezerw). Choc w srodku biegal Pawel Drumlak... "/raf_jedynka/

"pierwszą bramkę w 38 minucie strzelił Tomasz Kubica po podaniu Damiana Niemczyka [...] w pierwszej połowie Cracovia posiadała zdecydowaną przewagę, Wawel tylko raz po solidnym kiksie Brzeziańskiego, który nie trafił w piłkę i wystawił idealnie gościowi z Wawelu, nieźle grał w I połowie Karcz, widać, że ma talent, stylem gry przypomina trochę Szwajdycha - niezły technicznie, szybki, nieźle drybluje właściwie to w pierwszych 60 minutach cała gra Cracovii wyglądała całkiem nieźle - sporo składnych akcji, z klepki, akcje skrzydłami - biorąc oczywiście poprawkę na to, że to były rezerwy - poza Drumlakiem nie grał nikt z szerokiej kadry" /Muertes/