2007-05-02 Dalin Myślenice - Cracovia II 0:0

Wersja z dnia 14:55, 3 maj 2007 autorstwa FortArt (Dyskusja | edycje) (New page: <center>'''21 kolejka 2 V 2007'''<br> '''Dalin Myślenice - Cracovia II 0:0 '''</center><br> Bramki: <BR> Sędziował: <BR> Widzów: <BR><BR> '''Cracovia II:''' <BR> [[Marek Pączek|Pącz...)
21 kolejka 2 V 2007
Dalin Myślenice - Cracovia II 0:0

Bramki:
Sędziował:
Widzów:

Cracovia II:
Pączek – Baliga (46’ Suślik), Wojciechowski, Uszalewski – Jeleń (46’ Gudz), Kostrubała, Szlęzak, Baster – Karcz (ŻŻ 75') – Kurowski (60’ Heidemann), Bania (46’ Dudzic).

Opis meczu :

Trener Dariusz Bijak: - Spotkały się ze sobą dwie czołowe drużyny w tabeli i widać było, że zarówno u nas, jak i u przeciwników mobilizacja stała na najwyższym poziomie. Po nienajlepszych pierwszych minutach rozkręciliśmy się w dalszej części tak pierwszej, jak i drugiej połowy i stworzyliśmy sobie kilka dobrych sytuacji. Zabrakło jednak odrobiny precyzji. Mieliśmy dużą przewagę, ale nie potrafiliśmy jej udokumentować bramką. Zremisowaliśmy dosyć pechowo i nie jestem zadowolony z tego wyniku. W niedzielę o 12 przy ulicy Wielickiej czeka nas pojedynek z liderem tabeli, drużyną Gościbii Sułkowice i nie ukrywam, że bardzo liczymy na doping kibiców.