2007-05-02 Dalin Myślenice - Cracovia II 0:0

Wersja z dnia 18:32, 7 sty 2009 autorstwa Dinth (Dyskusja | edycje) (youtube, Replaced: ’ → ' (4))

3-5-2

Trener Dariusz Bijak: - Spotkały się ze sobą dwie czołowe drużyny w tabeli i widać było, że zarówno u nas, jak i u przeciwników mobilizacja stała na najwyższym poziomie. Po nienajlepszych pierwszych minutach rozkręciliśmy się w dalszej części tak pierwszej, jak i drugiej połowy i stworzyliśmy sobie kilka dobrych sytuacji. Zabrakło jednak odrobiny precyzji. Mieliśmy dużą przewagę, ale nie potrafiliśmy jej udokumentować bramką. Zremisowaliśmy dosyć pechowo i nie jestem zadowolony z tego wyniku. W niedzielę o 12 przy ulicy Wielickiej czeka nas pojedynek z liderem tabeli, drużyną Gościbii Sułkowice i nie ukrywam, że bardzo liczymy na doping kibiców.