2007/08 Młoda Ekstraklasa: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 15: | Linia 15: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|dom | |align="center"|dom | ||
|align="center"| | |align="center"|3 | ||
|align="center"| | |align="center"|3 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"|8-2 | ||
|align="center"|+ | |align="center"|+6 | ||
|align="center"| | |align="center"|2,67-0,67 | ||
|align="center"|[[2007-07-30 Cracovia (ME) - Legia Warszawa (ME) 3:1|4:1]] | |align="center"|[[2007-07-30 Cracovia (ME) - Legia Warszawa (ME) 3:1|4:1]] | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"|wyjazd | |align="center"|wyjazd | ||
|align="center"| | |align="center"|3 | ||
|align="center"|3 | |||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"|8-2 | ||
|align="center"| | |align="center"|+6 | ||
|align="center"|- | |align="center"|2,67-0,67 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"|'''razem''' | |align="center"|'''razem''' | ||
|align="center"| | |align="center"|0 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|- | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||
<center> | <center> |
Wersja z 12:49, 18 sie 2007
Bilans Cracovii (ME)
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 3 | 3 | 8-2 | +6 | 2,67-0,67 | 4:1 | |||
wyjazd | 3 | 3 | 8-2 | +6 | 2,67-0,67 | ||||
razem | 0 | - | 0 |
Mecze Cracovii
|
|