2008-04-23 Cracovia (ME) - Jagiellonia Białystok (ME) 1:3

Wersja z dnia 18:54, 23 kwi 2008 autorstwa PiotrekKSC (Dyskusja | edycje) (Nowa strona: {{Mecz | gospodarz = Cracovia (ME) | gosc = Jagiellonia Białystok (ME) | gospodarz_owczesna_nazwa = | ...)

Herb_Cracovia (ME)

Bartłomiej Zalewski
Młoda Ekstraklasa , 31 kolejka
Kraków, środa, 23 kwietnia 2008, 17:00

Cracovia (ME) - Jagiellonia Białystok (ME)

4-4-2

Pierwsza połowa była wyjątkowo nudna i brzydka w wykonaniu obu drużyn. W 27 minucie Bruno po prostopadłym podaniu trafił do pustej siatki.

W 47 minucie Tatara zdobył wyrównującą bramkę, ale 3 minuty później Zubrzycki strzelił gola na 2:1 dla Jagi.

W 55 minucie Szwajdych przelobował bramkarza gości zdobywając gola, jednak sędzia dopatrzył się faulu na nim przez bramkarza gości. Bramka nie została uznana, a Czadliński (bramkarz) został ukarany czerwoną kartką.

W 58 minucie po zmianie Majewskiego (bramkarz) za Bruno Kacper Tatara nie wykorzystał "karnego". Do końca meczu Cracovia atakowała i dominowała na boisku, lecz nie mogła zdobyć wyrównującego gola.

W doliczonym czasie gry Zubrzycki podwyższył wynik na 3:1 dla Jagiellonii. Źródło: własne