2014/15 2 Liga grupa 4 - piłka ręczna kobiet: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(drobne redakcyjne) |
|||
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 2: | Linia 2: | ||
|poprzednie=2013/14 2 Liga grupa 4 - piłka ręczna kobiet | |poprzednie=2013/14 2 Liga grupa 4 - piłka ręczna kobiet | ||
|nastepne=2015/16 2 Liga grupa 4 - piłka ręczna kobiet | |nastepne=2015/16 2 Liga grupa 4 - piłka ręczna kobiet | ||
|sezon=2014/15 - piłka ręczna kobiet | |sezon=2014/15 2 Liga grupa 4 - piłka ręczna kobiet | ||
}} | }} | ||
<center> | <center> | ||
Linia 16: | Linia 16: | ||
| style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff" |<b>Pkt</b> | | style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff" |<b>Pkt</b> | ||
|- | |- | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |1. | |style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff"|1. | ||
| style="border:1px solid #000000; " bgcolor="#ffffff" | | |style="border:1px solid #000000; " bgcolor="#ffffff"|'''[[MTS Żory - piłka ręczna kobiet|MTS Żory]]''' | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | |style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | |style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff"|18 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | |style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff"|1 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | |style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff"|1 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | |style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff"|647-414 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | |style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff"|37 | ||
|- | |- | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |2. | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |2. | ||
| style="border:1px solid #000000; " bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " bgcolor="#ffffff" |[[Sośnica Gliwice - piłka ręczna kobiet|SPR Sośnica]] | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |20 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |16 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |0 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |4 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |595-498 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |32 | ||
|- | |- | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |3. | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |3. | ||
| style="border:1px solid #000000; " bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " bgcolor="#ffffff" |[[TOR Dobrzeń Wielki - piłka ręczna kobiet|TOR Dobrzeń Wielki]] | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |20 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |15 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |2 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |3 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |600-484 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |32 | ||
|- | |- | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |4. | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |4. | ||
| style="border:1px solid #000000; " bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " bgcolor="#ffffff" |[[Ruch II Chorzów - piłka ręczna kobiet|KPR Ruch II Chorzów]] | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |20 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |15 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |0 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |5 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |649-514 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |30 | ||
|- | |- | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |5. | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |5. | ||
| style="border:1px solid #000000; " bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " bgcolor="#ffffff" |[[Otmęt Krapkowice - piłka ręczna kobiet|KS Otmęt Krapkowice]] | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |20 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |10 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |0 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |10 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |437-426 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |20 | ||
|- | |- | ||
| style="border:1px solid #000000 | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |6. | ||
| style="border:1px solid #000000 | | style="border:1px solid #000000; " bgcolor="#ffffff" |[[Start Michałkowice - piłka ręczna kobiet|MKS Start Michałkowice]] | ||
| style="border:1px solid #000000 | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |20 | ||
| style="border:1px solid #000000 | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |9 | ||
| style="border:1px solid #000000 | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |1 | ||
| style="border:1px solid #000000 | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |10 | ||
| style="border:1px solid #000000 | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |547-577 | ||
| style="border:1px solid #000000 | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |19 | ||
|- | |- | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |7. | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |7. | ||
| style="border:1px solid #000000; " bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " bgcolor="#ffffff" |[[Zgoda Ruda Śląska Bielszowice - piłka ręczna kobiet|KS Zgoda Ruda Śląska]] | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |20 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |8 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |2 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |10 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |444-526 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |18 | ||
|- | |- | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00" |8. | ||
| style="border:1px solid #000000; " bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00" |'''KS Cracovia 1906''' | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00" |20 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00" |6 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00" |2 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00" |12 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00" |498-533 | ||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" | | | style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00" |14 | ||
|- | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |9. | |||
| style="border:1px solid #000000; " bgcolor="#ffffff" |[[Gloria Katowice - piłka ręczna kobiet|MKKS Gloria Katowice]] | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |20 | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |6 | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |0 | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |14 | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |444-548 | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |12 | |||
|- | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |10. | |||
| style="border:1px solid #000000; " bgcolor="#ffffff" |[[Imperium Katowice - piłka ręczna kobiet|Imperium Katowice]] | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |20 | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |1 | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |1 | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |18 | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |433-599 | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |3 | |||
|- | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |11. | |||
| style="border:1px solid #000000; " bgcolor="#ffffff" |[[SPR II Olkusz - piłka ręczna kobiet|SPR II Olkusz]] | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |20 | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |1 | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |1 | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |18 | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |475-650 | |||
| style="border:1px solid #000000; " align="center" bgcolor="#ffffff" |3 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
Linia 96: | Linia 123: | ||
====Mecze==== | ====Mecze==== | ||
<table><tr><td> | <table><tr><td> | ||
#[[ | #[[2014-09-27 KS Cracovia 1906 - Imperium Katowice 29:18]] | ||
#[[ | #[[2014-10-04 TOR Dobrzeń Wielki - KS Cracovia 1906 32:29]] | ||
#[[ | #[[2014-10-11 KS Cracovia 1906 - KS Zgoda Ruda Śląska 22:22]] | ||
#[[ | #[[2014-10-18 KS Cracovia 1906 - MTS Żory 19:34]] | ||
#[[ | #[[2014-10-25 KS Cracovia 1906 - SPR II Olkusz 29:15]] | ||
#[[ | #[[2014-11-08 MKS Start Michałkowice - KS Cracovia 1906 30:29]] | ||
#[[ | #pauza | ||
#[[2014-11-22 KS Cracovia 1906 - KS Otmęt Krapkowice 17:23]] | |||
#[[2014-11-28 SPR Sośnica - KS Cracovia 1906 33:24]] | |||
#[[2014-12-07 KS Cracovia 1906 - MKKS Gloria Katowice 24:28]] | |||
#[[2014-12-13 KPR Ruch II Chorzów - KS Cracovia 1906 35:31]] | |||
</td><td> | </td><td> | ||
#[[ | #[[2015-01-17 Imperium Katowice - KS Cracovia 1906 17:27]] | ||
#[[ | #[[2015-01-31 KS Cracovia 1906 - TOR Dobrzeń Wielki 17:34]] | ||
#[[ | #[[2015-02-14 KS Zgoda Ruda Śląska - KS Cracovia 1906 25:27]] | ||
#[[ | #[[2015-02-28 MTS Żory - KS Cracovia 1906 34:19]] | ||
#[[ | #[[2015-03-08 SPR II Olkusz - KS Cracovia 1906 23:29]] | ||
#[[ | #[[2015-03-14 KS Cracovia 1906 - MKS Start Michałkowice 30:30]] | ||
#[[ | #pauza | ||
#[[2015-03-28 KS Otmęt Krapkowice - KS Cracovia 1906 23:18]] | |||
#[[2015-04-12 KS Cracovia 1906 - SPR Sośnica 25:29]] | |||
#[[2015-04-18 MKKS Gloria Katowice - KS Cracovia 1906 23:29]] | |||
#[[2015-06-25 KS Cracovia 1906 - KPR Ruch II Chorzów 24:25]] | |||
</tr> | </tr> | ||
</table> | </table> | ||
</center> | </center> | ||
[[Kategoria: | [[Kategoria:2014/15 2 Liga grupa 4 - piłka ręczna kobiet|!]] |
Aktualna wersja na dzień 18:49, 19 paź 2020
sezon 2014/15 2 Liga grupa 4 - piłka ręczna kobiet |
2 Liga grupa 4
M | Drużyna | Mecze | W | R | P | Bramki | Pkt |
1. | MTS Żory | 20 | 18 | 1 | 1 | 647-414 | 37 |
2. | SPR Sośnica | 20 | 16 | 0 | 4 | 595-498 | 32 |
3. | TOR Dobrzeń Wielki | 20 | 15 | 2 | 3 | 600-484 | 32 |
4. | KPR Ruch II Chorzów | 20 | 15 | 0 | 5 | 649-514 | 30 |
5. | KS Otmęt Krapkowice | 20 | 10 | 0 | 10 | 437-426 | 20 |
6. | MKS Start Michałkowice | 20 | 9 | 1 | 10 | 547-577 | 19 |
7. | KS Zgoda Ruda Śląska | 20 | 8 | 2 | 10 | 444-526 | 18 |
8. | KS Cracovia 1906 | 20 | 6 | 2 | 12 | 498-533 | 14 |
9. | MKKS Gloria Katowice | 20 | 6 | 0 | 14 | 444-548 | 12 |
10. | Imperium Katowice | 20 | 1 | 1 | 18 | 433-599 | 3 |
11. | SPR II Olkusz | 20 | 1 | 1 | 18 | 475-650 | 3 |
W - Wygrane, R - Wygrane, P - Porażki
1. - awans