2018-09-12 GKS Tychy - Comarch Cracovia 3:0

Wersja z dnia 21:39, 23 wrz 2018 autorstwa Pawelpram (Dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "Środa, 12 września, godzina 18.00. Lodowisko w Tychach. Mecz o SUPERPUCHAR w hokeju. Pomimo wszystko, jechaliśmy do Tychów pełni nadziei na zwycięstwo! Pierwsze mi...")

Środa, 12 września, godzina 18.00. Lodowisko w Tychach. Mecz o SUPERPUCHAR w hokeju. Pomimo wszystko, jechaliśmy do Tychów pełni nadziei na zwycięstwo! Pierwsze minuty gry, także nie zapowiadały porażki. Słaby początek w wykonaniu obu Drużyn, zapowiadał ciekawe(wielokrotnie w historii - kończone rzutami karnymi) spotkanie. Stało się jednak inaczej. Za udaną grę Pasów, uznać można jedynie fragment drugiej tercji. Tyszanie wygrali - 3:0 (1:0, 1:0, 1:0).

Bramki dla GKS Tychy strzelili: 5 i 36`Sykora, 59`Gościński

Składy Drużyn: GKS Tychy: Murray (Lewartowski) - Bryk, Górny, Kogut, Galant, Witecki - Pociecha, Kolarz, Gościński, Komorski, Bagiński - Kotlorz, Gazda, Klimienko, Kalinowski, Michnow - Jeziorski, Sykora, Cichy, Szczechura Trener: Andrej Gusov

Cracovia: Łuba (Kowalówka) - Kruczek, Musioł, Drzewiecki, Svec, Kapica - Rompkowski, Noworyta, Bepierszcz, Vachovec, Csamangoo - Szurowski, Sordon, Zygmunt, Dziurdzia, Sztwiertnia - Dąbkowski, Gajor, Kamieniew, Domogała Trener: Rudolf Roháček Mecz oglądało 2000 Kibiców. Kiedy #pIETERKO w końcu "puknie się w głowę" i zacznie robić odpowiednie transfery, a nie "brania z wyprzedaży" co leci...