2018-09-23 GKS Tychy - Comarch Cracovia 3:2

Wersja z dnia 18:56, 28 wrz 2018 autorstwa Pawelpram (Dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "Niedziela, 23 września, godzina 17.00. Lodowisko przy Tychach. Trójkolorowi podejmują Pasy. Mały rewanż Cracovii, za porażkę w grze o Superpuchar? W czasie 1 terc...")

Niedziela, 23 września, godzina 17.00. Lodowisko przy Tychach. Trójkolorowi podejmują Pasy. Mały rewanż Cracovii, za porażkę w grze o Superpuchar? W czasie 1 tercji, zupełnie tego nie widać. Pasy grają słabo, swoim "normalnym rytmem". Odmiennie jednak wyglądały dwie kolejne tercje. Cracovia, zupełnie odmieniona wyjeżdżała na lód! Grali koncertowo! Celne podania, skuteczne akcje, jednak nieliczne strzały na bramkę oraz doskonała gra Murray`a - doprowadziła do remisu. Dogrywka należała jednak do Tyszan. Już w 2 minucie, po strzale Tomasza Sykory - rozstrzygnęli mecz. Pasy przegrały 2:3 (0:2, 1:0, 1:0, 0:1d).

Bramki dla Pasów strzelili: 10`Noworyta, 42`Kruczek, 43`Bepierszcz, 55`Domogała Bramki dla Tyszan strzelili: 5`Kozłowski

Cracovia: Łuba (Kowalówka) - Kruczek, Musioł, Drzewiecki, Švec, Kapica - Rompkowski, Noworyta, Bepierszcz, Vachovec, Csamangó - Dąbkowski (2), Gajor, Kamiński, Domogała (2), Brynkus - Szurowski, Kamieniew, Zygmunt, Dziurdzia, Sztwiertnia Trener: Rudolf Rohacek

GKS Tychy: Murray (Lewartowski) - Bryk, Górny, Klimenko, Cichy, Michnow - Pociecha, Dorofiejew, Gościński, Rzeszutko, Bagiński - Kotlorz, Kolarz, Sýkora, Komorski, Jeziorski - Bizacki (2), Kogut (2), Galant, Witecki Trener: Andrej Gusow