2020-11-25 Cracovia II - Sokół Sieniawa 1:2: Różnice pomiędzy wersjami

Linia 1: Linia 1:
''W pierwotnym terminie (25 października, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego.''
| Rok = 2020
| Skan = [[Grafika:2020-11-25 Cracovia II - Sokół Sieniawa 1-2 zdjęcie.jpg|thumb|right|450px|Fragment meczu Cracovii II z Sokołem Sieniawa '''Foto: Cracovia.pl''']]
| Tytul_artykulu = Cracovia II zakończyła rundę jesienną. Nie była ona udana
| Autor = Jacek Żukowski
| Tresc = '''Piłkarze Cracovii II odrobili zaległości, skończyli niezbyt udaną dla siebie rundę. Wicelider tabeli okazał się za silny. Cracovia II zostaje na 18. miejscu w klasyfikacji, z dorobkiem 18 punktów.'''

Fatalnie dla gospodarzy ułożył się ten mecz, już po pierwszej groźnej akcji stracili gola. Bartłomiej Purcha zmusił do kapitulacji Jakuba Grzywaczewskiego bardzo precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego – piłka przeleciała nad murem i ugrzęzła w „okienku”. Cracovia II jeszcze nie ochłonęła po stracie tego gola, a już przegrywała 0:2. Pięknie z boku zacentrował Purcha, do piłki doszedł Dominik Pikiel, który z bliska główkował w poprzeczkę, ale zdążył pospieszyć z dobitką.

W 39 min bramkarza gości postraszył Mathaeus, Mateusz Zając odbił piłkę, ale ze skuteczną dobitka pospieszył Sylwester Lusiusz.
Druga połowa była wyrównana. W ostatnim kwadransie „Pasy” przystąpiły do ofensywy i gracze Sokoła często byli zamykani na własnej połowie. Gospodarze bili jednak głowa w mur, nie byli w stanie znaleźć skutecznego sposobu na defensywę gości. Gol nie padł także w doliczonym czasie gry.