Bałtyk Gdynia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Przekierowanie do Kategoria:Bałtyk Gdynia) |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
# | <CENTER> | ||
===Cracovia - Bałtyk Gdynia=== | |||
====Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|mecze | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|różnica | |||
|align="center"|najw. wygr. | |||
|align="center"|najw. przegr. | |||
|- | |||
|align="center"|dom | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|0-2 | |||
|align="center"|-2 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|[[1984-04-25 Cracovia - Bałtyk Gdynia 0:2|2:0]] | |||
|- | |||
|align="center"|wyjazd | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|2-3 | |||
|align="center"|-1 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|[[1983-09-14 Bałtyk Gdynia - Cracovia 3:2|3:2]] | |||
|- | |||
|align="center"|'''razem''' | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|2-5 | |||
|align="center"|-3 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|} | |||
[[Bilans meczów|Objaśnienie]] | |||
[[:Kategoria: Bałtyk Gdynia|Lista meczów]] | |||
</CENTER> | |||
[[Kategoria: Bałtyk Gdynia|!]] |