Kategoria:1936 baraże o Ligę grupa III: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(→Tabela) |
|||
Linia 46: | Linia 46: | ||
|} | |} | ||
'''Cracovia wywalczyła prawo gry w [[:Kategoria:1936 baraże o Ligę grupa finałowa|grupie finałowej baraży]].''' | '''Cracovia wywalczyła prawo gry w [[:Kategoria:1936 baraże o Ligę grupa finałowa|grupie finałowej baraży]].''' | ||
====Bilans Cracovii==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|róznica | |||
|- | |||
|dom | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"|30-0 | |||
|align="center"|+30 | |||
|- | |||
|wyjazd | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"|6-1 | |||
|align="center"|+5 | |||
|- | |||
|'''razem''' | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"|36-1 | |||
|align="center"|+35 | |||
|} | |||
[[kategoria: 1936]] | [[kategoria: 1936]] | ||
[[kategoria: Baraże]] | [[kategoria: Baraże]] |
Wersja z 02:51, 17 sty 2007
M | Drużyna | Meczy | Pkt | Bramki | W | R | P |
1. | Cracovia | 6 | 11 | 36-1 | 5 | 1 | 0 |
2. | Pogoń Stryj | 6 | 5 | 7-18 | 2 | 1 | 3 |
3. | RKS Hajduki | 6 | 5 | 5-23 | 2 | 1 | 3 |
4. | Polonia Przemyśl | 6 | 3 | 9-15 | 1 | 1 | 4 |
Cracovia wywalczyła prawo gry w grupie finałowej baraży.
Bilans Cracovii
wygrane | remisy | porażki | bramki | róznica | |
dom | 3 | 0 | 0 | 30-0 | +30 |
wyjazd | 2 | 1 | 0 | 6-1 | +5 |
razem | 5 | 1 | 0 | 36-1 | +35 |
Strony w kategorii „1936 baraże o Ligę grupa III”
Poniżej wyświetlono 7 spośród wszystkich 7 stron tej kategorii.