Kategoria:Rywale z województwa małopolskiego
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(poprzednia strona) (następna strona)
Rywale z miejscowości, które - aktualnie - znajdują się na terenie tego województwa.
Uwaga: Nietypowe sortowanie. Narodowe litery (np Ł, Ś) są na końcu alfabetu po Z.
Podkategorie
Poniżej wyświetlono 200 spośród wszystkich 333 podkategorii tej kategorii.
(poprzednia strona) (następna strona)B
- Biali Kraków (1 str.)
- Biało-Czarni Kraków (2 str.)
- Bieżanowianka Kraków (14 str.)
- Bloki Kraków (11 str.)
- Bocheński Bochnia (10 str.)
- Bolesław Bukowno (15 str.)
- Bolesław II Bukowno (1 str.)
- Borek Kraków (38 str.)
- Bronowianka Kraków (11 str.)
- Budowlani ZOR Nowa Huta (2 str.)
- Bukowianka Bukowno (3 str.)
- Błyskawica Marcówka (3 str.)
- Błękitni Bodzanów (2 str.)
- Błękitni Kraków (5 str.)
- Błękitni Modlnica (3 str.)
- Błękitni Tarnów (3 str.)
C
- Clepardia Kraków (38 str.)
- Czarni Kraków (1906) (4 str.)
- Czarni Kraków (1922) (3 str.)
- Czarni Kraków (1923) (13 str.)
- Czarni II Kraków (1 str.)
- Czarni Staniątki (4 str.)
- Czerwoni Kraków (4 str.)
D
- Dalin Myślenice (49 str.)
- Diana Podgórze (2 str.)
- Dror Kraków (1 str.)
- Drużyna Wojskowa (3 str.)
- Dunajec Nowy Sącz (6 str.)
- Dąb Tomice (2 str.)
- Dąbski Kraków (30 str.)
- Dębnicki Kraków (4 str.)
F
- Fablok Chrzanów (48 str.)
- Fablok II Chrzanów (1 str.)
- Florjanka Kraków (1 str.)
G
- Garbarnia Kraków (152 str.)
- Garbarnia II Kraków (54 str.)
- Garbarnia III Kraków (2 str.)
- Garbarz Zembrzyce (19 str.)
- Gdovia Gdów (4 str.)
- Georyt Kraków (7 str.)
- Gewira Kraków (3 str.)
- Gideon Kraków (1 str.)
- Giewont Zakopane (2 str.)
- Gimnazjum Kołłątaja (2 str.)
- Glinik Gorlice (21 str.)
- Gościbia Sułkowice (27 str.)
- Groble Kraków (15 str.)
- Grodzisko Raciechowice (2 str.)
- Grunwald Kraków (4 str.)
- Grybovia Grybów (4 str.)
- Grzegórzecki Kraków (25 str.)
- Grębałowianka Kraków (17 str.)
- Gwiazda Kraków (1 str.)
- Górnik Brzeszcze (21 str.)
- Górnik Libiąż (13 str.)
- Górnik Płaszów (5 str.)
- Górnik Siersza (12 str.)
- Górnik Wieliczka (34 str.)
- Górnik II Wieliczka (2 str.)
H
- Hagibor Kraków (1 str.)
- Hakadur Kraków (1 str.)
- Hakoah Kraków (5 str.)
- Halniak Maków Podhalański (9 str.)
- Harnaś Tymbark (6 str.)
- Hasmonea Kraków (1 str.)
- Hejnał Kęty (14 str.)
- Hutnik Kraków (68 str.)
- Hutnik II Kraków (36 str.)
- Hutnik Trzebinia (22 str.)
I
- Ikar Kraków (2 str.)
- Iskra Klecza Dolna (10 str.)
- Iskra Krzęcin (5 str.)
J
- Jadowiczanka Jadowniki (2 str.)
- Janina Libiąż (4 str.)
- Jałowiec Stryszawa (3 str.)
- Jehuda Kraków (1 str.)
- Jordan Sum Zakliczyn (2 str.)
- Jutrzenka Giebułtów (16 str.)
- Jutrzenka Kraków (29 str.)
- Jutrzenka II Kraków (14 str.)
- Jutrzenka III Kraków (6 str.)
- Jutrzenka Tarnów (2 str.)
- Jutrzenka Zakopane (2 str.)
- Juvenia Kraków (7 str.)
K
- Kabel II Kraków (1 str.)
- Kabel Kraków (57 str.)
- Kadimah Kraków (3 str.)
- Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (21 str.)
- Karpaty Siepraw (21 str.)
- Kaszowianka Kaszów (2 str.)
- Kazimierz Kraków (2 str.)
- Kinowiec Kraków (2 str.)
- Klub Lotników Kraków (2 str.)
- Kmita Zabierzów (14 str.)
- Kolejarz Stróże (5 str.)
- Kolejarz Wieliczka (5 str.)
- Korona Kraków (36 str.)
- Korona II Kraków (4 str.)
- Krakowianka Kraków (7 str.)
- Krakus Podgórze (5 str.)
- Krakus Swoszowice (3 str.)
- Krowodrza Kraków (23 str.)
- Krowodrza II Kraków (2 str.)
- KS Chełmek (25 str.)
- KS Olkusz (10 str.)
- KS Wolbrom (2 str.)
- KS Związek Rezerwistów Olkusz (2 str.)
- KSU Kraków (2 str.)
L
- Lauda Kraków (2 str.)
- Legia Kraków (24 str.)
- Legia II Kraków (3 str.)
- Limanovia Limanowa (6 str.)
- LKS Czarnochowice (17 str.)
- LKS Jawiszowice (2 str.)
- LKS Mogilany (2 str.)
- LKS Niedźwiedź (10 str.)
- LKS Śledziejowice (3 str.)
- Lot Balice (2 str.)
- Lubań Maniowy (2 str.)
- Ludia Kraków (1 str.)
- LZS Sułków (3 str.)
M
- Makkabi Kraków (73 str.)
- Makkabi II Kraków (29 str.)
- Makkabi III Kraków (12 str.)
- Makkabi IV Kraków (3 str.)
- Metal Tarnów (18 str.)
- Meteor Kraków (5 str.)
- Michałowianka Michałowice (5 str.)
- Milicyjny Kraków (2 str.)
- MKS Skała (2 str.)
- MKS Trzebinia-Siersza (13 str.)
- MLKS Żabno (3 str.)
- Modrzejówka Kraków (2 str.)
- Mydlniczanka Mydlniki (2 str.)
- Mydlniki (5 str.)
- MZKS Alwernia (12 str.)
- MZKS II Alwernia (2 str.)
- Młodość Kraków (3 str.)
N
- Nadwiślan II Kraków (2 str.)
- Nadwiślan Kraków (29 str.)
- Nadwiślan Rusocice (2 str.)
- Nadwiślanka Nowe Brzesko (3 str.)
- Niwa Nowa Wieś (7 str.)
O
- Okocimski Brzesko (29 str.)
- Olsza Kraków (35 str.)
- Olsza II Kraków (6 str.)
- Olsza III Kraków (2 str.)
- Opatkowianka Opatkowice (2 str.)
- Orkan Kraków (7 str.)
- Orkan Szczyrzyc (2 str.)
- Orlęta Kraków (2 str.)
- Orlęta Rudawa (1 str.)
- Orzeł Balin (3 str.)
- Orzeł Kraków (3 str.)
- Orzeł Piaski Wielkie (30 str.)
- Orzeł Ryczów (2 str.)
P
- Partyzant Jordanów (2 str.)
- Pasternik Ochojno (2 str.)
- Patria Kraków (2 str.)
- Pcimianka Pcim (5 str.)
- Piłkarz Podłęże (9 str.)
- Pocztowy Kraków (2 str.)
- Podgórzanka Kraków (1 str.)
- Podgórze Kraków (46 str.)
- Podgórze II Kraków (5 str.)
- Podhale Nowy Targ (18 str.)
- Pogoń Kraków (5 str.)
- Pogoń Miechów (7 str.)
- Pogoń Skotniki (2 str.)
- Pogoń Wieliczka (2 str.)
- Polonia Kraków (1911) (10 str.)
- Polonia Kraków (1927) (6 str.)
- Poprad Muszyna (3 str.)
- Poroniec Poronin (2 str.)
- PPW Kraków (2 str.)
- Prokocim Kraków (44 str.)
- Proszowianka Proszowice (24 str.)
- Przebój Wolbrom (14 str.)
- Przeciszovia Przeciszów (3 str.)
- Przemsza Klucze (1 str.)
- Prądniczanka Kraków (31 str.)
- Prądniczanka II Kraków (2 str.)
- Prądnik Biały Kraków (1 str.)
- Puszcza Niepołomice (25 str.)
- Płaszowianka Kraków (7 str.)
R
- Raba Dobczyce (8 str.)
- Rakowiczanka Kraków (3 str.)
- Rewera Kraków (1 str.)
- Rewia Kraków (3 str.)
- RKS Kraków (1910) (8 str.)
- RKS Kraków (1918) (2 str.)
- RKS Kraków (1922) (1 str.)
- Rudawa Kraków (1 str.)
- Rylovia Rylowa (2 str.)
S
- Salwator Kraków (2 str.)
- Samson Kraków (1 str.)
- Samson Tarnów (2 str.)
- Sandecja II Nowy Sącz (2 str.)
- Sandecja Nowy Sącz (78 str.)
- Siła Kraków (2 str.)