Slavia Ruda Śląska: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Przekierowanie do Kategoria:Slavia Ruda Śląska) |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
# | {| | ||
| | |||
Klub Sportowy '''Slavia Ruda Śląska''' | |||
|} | |||
<CENTER> | |||
===Cracovia - Slavia Ruda Śląska=== | |||
====Mecze w oficjalnych rozgrywkach==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|mecze | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|różnica br. | |||
|align="center"|średnie br. | |||
|align="center"|najw. wygr. | |||
|align="center"|najw. przegr. | |||
|- | |||
|align="center"|dom | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|4-3 | |||
|align="center"|+1 | |||
|align="center"|4,00-3,00 | |||
|align="center"|[[1962-11-11 Cracovia - Slavia Ruda Śląska 4:3|4:3]] | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="center"|wyjazd | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|1-0 | |||
|align="center"|+1 | |||
|align="center"|1,00-0,00 | |||
|align="center"|[[1963-06-23 Slavia Ruda Śląska - Cracovia 0:1|1:0]] | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="center"|'''razem''' | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|5-3 | |||
|align="center"|+2 | |||
|align="center"|2,50-1,50 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|} | |||
[[Bilans meczów|Objaśnienie]] | |||
[[:Kategoria: Slavia Ruda Śląska|Lista meczów]] | |||
</CENTER> | |||
[[Kategoria: Slavia Ruda Śląska|!]] |