Szablon:Mecz - piłka ręczna

Wersja z dnia 15:10, 7 paź 2015 autorstwa Mega Man (Dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "{{ Mecz (piłka ręczna) | gospodarz = Cracovia | gosc = Start Michałkowice | gospodarz_owczesna_nazwa ...")

Szablon:Mecz (piłka ręczna)

"Grały fatalnie po przerwie" -

Grały fatalnie po przerwie

W sobotę w Krakowie rozpoczął się nowy sezon. Inauguracja nie udała się szczypiornistkom z Krakowa.

Cracovia 1906 - Start Michałkowice 21:30 (13:14) Cracovia: Wstępnik, Klimczuk - Bielak 5, Kamusińska 4, Talowska 4, Herman 3, Hynek 2, Orłowska 2, Chojnacka 1, Winiarska 1, Świętek, Wójcik, Baziak, Mrozowska, Karwowska.

Na prośbę Startu mecz rozegrano awansem, pozostałe drużyny: Otmęt Krapkowice, Ruch II Chorzów, Sośnica Gliwice, Zgoda Ruda Śląska, Tor Dobrzeń Wielki i Imperium Katowice rozpoczną ligowe zmagania za tydzień. Rozgrywki II ligi prowadzi Małopolski Związek Piłki Ręcznej. Gospodynie nieźle zaczęły mecz, w pierwszych 30 minutach przeważały i dopiero w końcówce przyjezdnym udało się wyjść na prowadzenie. Sytuacja zmieniła się w drugiej połowie, którą Cracovia zaczęła fatalnie. Po bramkach Bielak w 50 minucie Start prowadził tylko jedną bramką, ale końcówka należała zdecydowanie do gości ze Śląska.
Źródło: Dziennik Polski wydanie artykuł internetowy 05 października 2015