Hajduk 1
Kwiatkowska 1

"Zwycięstwo piłkarek ręcznych Cracovii" -

Zwycięstwo piłkarek ręcznych Cracovii

Serię bramek w rozegranym wczoraj międzynarodowym meczu piłki ręcznej kobiet Cracovia — Greven 09 (NRF) rozpoczęła w 4 min. Jędrzejczyk. Z każdą minutą przewaga krakowianek wzrastała, do przerwy Cracovia prowadziła różnicą czterech bramek. Po przerwie gra się nieco wyrównała, mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Craoovii 9:4 (6:2). Bramki dla krakowianek strzeliły: Najbarowska i Jędrzejczyk po 2, Kapuścińska, Rękas, Mastalerz, Hajduk i Kwiatkowska po 1.
Dziś natomiast rozpoczyna się na boisku Cracovii (ul. Manifestu Lipcowego) finałowy turniej piłki ręcznej kobiet o „Puchar Polski” z udziałem Otmętu Krapkowice, Skry Warszawa, AKS Chorzów i Cracovii. W pierwszym dniu grają: Cracovia — AKS i Otmęt — Skra. Początek godz. 17.30.
Źródło: Gazeta Krakowska nr 154 z 29 czerwca 1973