Kraków, lodowisko Siedleckiego, niedziela, 8 stycznia 1978, 18:00

"PODHALE LIDEREM" -
Gazeta Południowa

PODHALE LIDEREM

Relacja z meczu w dzienniku Gazeta Południowa
Cracovia spotkała się przed własną publicznością z ŁKS-em Łódź. Niestety, biało-czerwoni przegrali to spotkanie 2:3 (1:0, 0:1, 1:2).

W I tercji gospodarze mieli lekką przewagę i zdobyli prowadzenie. ŁKS wyrównał w II tercji imponując lepszą skutecznością. III tercja była bardzo zacięta. Lepsi okazali się jednak łodzianie.
… W niedzielę hokeistom Cracovii powiodło się lepiej. Biało-czerwoni zremisowali z ŁKS Łódź 2:2 (0:1, 0:0. 2:1). Losy pojedynku długo się ważyły. W pierwszej fazie meczu lepsi byli goście. Powoli jednak do głosu dochodziła Cracovia aby w końcówce spotkania skutecznie zaatakować bramkę łodzian. Krakowianie w tej części meczu wykazali ponadto lepszą szybkość i kondycję od gości.

Dwie bramki dla Cracovii zdobył Andrzej Kaleta.
Źródło: Gazeta Południowa nr 6 z 9 stycznia 1978