7 Duda
3 Jaśkowiec
3 Hajduk
1 Siodłak

"Piłkarki ręczne Ruchu Chorzów już na czele. Udany start tarnowskiego beniaminka" -
Gazeta Południowa

Piłkarki ręczne Ruchu Chorzów już na czele. Udany start tarnowskiego beniaminka

Relacja z meczu w dzienniku Gazeta Południowa
Natomiast Cracovia wygrała dwa pojedynki i zgromadziła 4 pkt.

W sobotę Unia Tarnów pokonała Cracovię 20:14 (12:5). Bramki dla tarnowianek zdobyły: Kamińska 8, Galus 7, Maksym 3 i Mazur 2, dla krakowianek: Duda 7, Jaśkowiec i Hajduk po 3, Siodłak 1. Było to jedno z najciekawszych i najlepszych spotkań tarnowskiego turnieju. Zespołem zdecydowanie lepszym była Unia, która zwłaszcza w pierwszej połowie meczu zdobyła wyraźną przewagę. Podopieczne trenera Zb. Barnasia walczyły bardzo dobrze w defensywie, przeprowadzając szybkie i pomysłowe kontrataki. Po przerwie mecz był bardziej wyrównany, ale zwycięstwo tarnowianek ani przez moment nie było zagrożone. Cracovia zagrała poniżej swych możliwości, słabiej niż zwykle spisywały się zawodniczki starsze, rutynowane.

Wczoraj Cracovia pokonała AZS Katowice 21:16 (12:11). Bramki dla krakowianek zdobyły: Hajduk 6, Duda i Siodłak po 5. Kotarba i Jaśkowiec po 2, Wnęk 1, najwięcej dla AZS Wolna 7. Pierwsza połowa meczu była wyrównana. AZS prowadził nawet różnicą 3 bramek, ale Cracovia zdołała zniwelować przewagę rywalek. Po przerwie krakowianki zagrały lepiej i zdobyły przewagę.
Źródło: Gazeta Południowa nr 207 z 11 września 1978