Kraków, Sieldleckiego, niedziela, 21 stycznia 1979, 18:00

4

(0:1; 6:1; 3:2)

"Komplet punktów hokeistów Cracovii" -

Komplet punktów hokeistów Cracovii

W SOBOTNIO-niedzielnej serii spotkań o mistrzostwo II ligi w hokeju na lodzie zespól Cracovii pokonał dwukrotnie na własnym lodowisku ostatnią drużynę w tabeli Pogoń Siedlce.

CRACOVIA — POGOŃ 12:2 (5:0, 4:0. 3:2) bramki dla zwycięzców uzyskali: Zieliński i Pawlik po 3. Siedlarczyk i Juseficz po 2 oraz Migacz 1. W sobotę krakowianie nic dali najmniejszych -szans przeciwnikom. Na dobrą sprawę mogli wygrać dużo większą różnicą bramek. Bardzo dobry mecz zagrał Pawlik.

CRACOVIA — POGOŃ 9:4 (0:1. 6:1, 3:2). Bramki dla zwycięzców uzyskali. Siedlarczyk i Pawlik po 3. Stryczek. Zieliński i Szewczyk. Przez cała pierwszą i kilka minut drugiej tercji zanosiło się na niespodziankę. Goście bowiem objęli prowadzenie 1:0 a na początku drugiej tercji strzelili Cracovii drugą bramkę. Krakowianie zmobilizowali się, przyspieszyli grę i uzyskali wyraźną przewagę uwidocznioną zdobyciem w tej tercji 6 bramek. W drużynie Cracovii dobrze grał Pawlik oraz Migacz, który wypracował większość bramek dla krakowian.
Źródło: Echo Krakowa nr 15 z 22 stycznia 1979