(2:0; 1:1; 4:3)

"UNIA — CRACOVIA 3:3 (0:0. 1:1. 2:2)" -
b.d.

UNIA — CRACOVIA 3:3 (0:0. 1:1. 2:2)

ŁKS ŁÓDŹ — CRACOVIA 7—4 (2—O, 1—1, 4—3). Bramki: Król 2 i 51, Rybowskl 10 i 41, Ludwig 31, Siódemskl 43, Piasecki 49 tnin (Ł) — Steblecki 31, Pieczonka 42, S. Cupiał 55, Schmidt 57 min (C). Sędziowali: Drzewiecki — Nimkiewicz i Byczkowskl z Gdańska. Widzów: ok. 500. Kary: po 8 min.

ŁKS: Hahn — Chodakowski, Cyniak, Witczak, Rybowski, Piasecki — Król, R. Chrobak, Siódemskl. Masłowski, Przybysz — Łakomski Ludwik, Merta, R. Świątek, Żmudziński.

CRACOVIA: Jaskiernia (10 min Wojakiewicz) — Wieczorkiewicz, Bodzioch, Steblecki, Pieczonka, D. Sikora — Baryła, Mazur, S. Cupiał, Bomba, St. Chrobak — Jaracz, J. Gębczyk, W. Cupiał, Tomaszkiewicz, Schmidt.

Znów dla łódzkiego Pałacu Sportowego ważniejsi od hokeistów ŁKS byli humoryści Laskowik i Smoleń, Dla heroicznie walczących o każdy punkt sportowców zabrakło lodu i spotkanie z Cracovią trzeba było rozegrać w Zgierzu. Kluczem do tego meczu był strzał z niebieskiej linii Króla, oddany po 120 sekundach gry. Silny, celny, zaskakujący, na który krakowski golkiper nie zareagował. W 10 minucie podobny strzał (ale z nieco bliższej odległości) posłał Przybysz, padła kolejna bramka i „ugotowany” Jaskiernia zjechał z lodu prosząc o zmianę. Druga sytuacja wpływająca na ostateczny rezultat miała miejsce w 31 minucie — Steblecki uzyskał kontaktowego gola, był© 1—2, ale błyskawiczna odpowiedź gospodarzy przekreśliła szanse gości.