Dyskusja:Encyklopedia KS Cracovia online

Z WikiPasy.pl - Encyklopedia KS Cracovia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Czy to ,że edytor wizualny nie działa przy szablonach opisujących mecze to właściwe zachowanie?

Wydaje sie, ze dziala - wystarczy kliknac na nazwe szablonu i powinno sie pojawic okienko z polami szablonu do uzupelnienia. Dinth (dyskusja) 07:52, 9 sty 2019 (CET)

@Dinth : [ciach] Ups. Masz rację jest tak jak piszesz, coś źle robiłem. - jednak przy szablonach chyba wygodniejsza praca na kodzie.

@Khalid : próbowałem uzyskać efekt jak na Wikipedii, niestety żadna konfiguracja nie przyniosła spodziewanego efektu... PiotrekKSC (dyskusja) 13:30, 10 sty 2019 (CET)

Jeszcze raz pobawiłem się konfiguracją wtyczki i parsera i zadziałało :) Kwestia jeszcze zmian w samych szablonach żeby miało "ludzką" postać i można działać PiotrekKSC (dyskusja) 17:37, 14 sty 2019 (CET)

edycja składów drużyn (głównie hokej ale też piłka)

Pytanie głównie chyba do Raf. Zabrałem się wczoraj za edycje meczu hokejowego i potknąłem się o składy drużyn przeciwnika. Jak wiadomo liga jest "nafaszerowana naszymi byłymi graczami". Czy ustawianie linku jako nazwiska ex-zawodnika Cracovii w składzie przeciwnika robisz wyłącznie bazując na swojej wiedzy? Czy może masz jakiś automat , pół-automat do tego?

@Khalid1 - wypowiem się za siebie - na bazie swojej wiedzy, ew. gdy nie jestem pewien to sprawdzam czy to był rzeczywiście nasz zawodnik. W obecnej konfiguracji strony, chcąc dodać wikilink wysuwa się podpowiedź - znacznie przyspiesza sprawdzenie. Minus tego rozwiązania to taki, że niestety nie posiadamy profili wszystkich zawodników zwłaszcza z ostatnich kilku lat... PiotrekKSC (dyskusja) 13:59, 22 sty 2019 (CET)
Tu Raf. Nie znam żadnego innego sposobu niż sytuacja że wiem lub coś mi świta. Hokej.net ma dość wiarygodne dane ale sprawdzam tylko jak podejrzewam że mógł u nas grać.

dodanie meczu towarzyskiego

Nie potrafię dodać meczów w Antalyi do listy meczów towarzyskich

aktualności na głównej stronie

Sprawiają fałszywe wrażenie "martwego" serwisu. Jeżeli nie wymaga to nadmiernego podniesienia uprawnień to mogę się przynajmniej tymczasowo tym zająć..