Dyskusja użytkownika:Grot

Z WikiPasy.pl - Encyklopedia KS Cracovia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

To jest standardowy powitalny wpis, jaki otrzymuje każdy nowy użytkownik. Nie oznacza on, że zrobiłeś coś źle. To spis rzeczy, jakie, naszym, administratorów, zdaniem mogą być pomocne przy pracy nad tą encyklopedią. Być może, nie wszystkie Ci się teraz przydadzą, ale zawsze warto mieć je w jednym miejscu.

Pierwsze kroki

Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji Ikona podpis.jpg. Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

Edycja artykułów

WikiPasy to serwis tworzony w całości przez kibiców. Ty również możesz dołączyć do grona fanów Cracovii tworzących encyklopedię dla potomnych. Nie trzeba spełniać żadnych warunków, wystarczy mieć chęci!

 • Generatory:
  • Opis meczów - służy do generowania opisów meczów,
  • Bilans meczów - służy do generowania bilansów spotkań,
  • Tabela - służy do generowania tabeli piłkarskiej,
  • Kadra - służy do generowania zestawienia kadry.
  • Galeria - służy do generowania galerii.

Kamil Witkowski

Cześć, zauważyłem, że zmieniłeś liczbę występów Kamila Witkowskiego w rozgrywkach 1L w sezonie 2008/09 z dziesięciu na jedenaście. Według źródeł (90 minut, transfermarkt) Kamil w tamtym sezonie wystąpił w dziesięciu spotkaniach. Przejrzałem składy spotkań z tamtego sezonu na wikipasach i odnotowany jest również w tylko 10 spotkaniach. Costamagica

Witaj, sugerowałem się liczbą wpisaną w sezonie 2008/09 [[1]]. Już poprawiłem w profilu oraz na tej stronie. Jak widzisz pewno robię statystyki dot. liczby rozegranych meczy przez piłkarzy w oficjalnych meczach i przy okazji porównuje cyfry drużyn w poszczególnych latach z profilami danego zawodnika, aby były wszędzie te same dane.

Tak, widziałem. Bardzo fajne i potrzebne zestawienie. Wolałem się zapytać niż samemu poprawiać, żeby nie wprowadzać zamieszania. :) Costamagica

Mam parę fajnych pomysłów, ale niestety nie rozgryzłem jak zrobić pewne rzeczy, aby automatem się robiły Grot