Dyskusja użytkownika:Karolo

Z WikiPasy.pl - Encyklopedia KS Cracovia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Prosił bym, abyś zdjęcia które są z jakiegoś meczu nazywał tak jak ten meczu czyli np. jak wstawiłeś do meczu 2004-08-03 Skalnik Gracze - Cracovia 2:1 to JPG powinien również nazywać się 2004-08-03 Skalnik Gracze - Cracovia 2:1.jpg ;) COCO 13:50, 17 maj 2007 (CEST)

To jest standardowy powitalny wpis, jaki otrzymuje każdy nowy użytkownik. Nie oznacza on, że zrobiłeś coś źle. To spis rzeczy, jakie, naszym, administratorów, zdaniem mogą być pomocne przy pracy nad tą encyklopedią. Być może, nie wszystkie Ci się teraz przydadzą, ale zawsze warto mieć je w jednym miejscu.

Pierwsze kroki

Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji Ikona podpis.jpg. Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

Edycja artykułów

WikiPasy to serwis tworzony w całości przez kibiców. Ty również możesz dołączyć do grona fanów Cracovii tworzących encyklopedię dla potomnych. Nie trzeba spełniać żadnych warunków, wystarczy mieć chęci!

 • Generatory:
  • Opis meczów - służy do generowania opisów meczów,
  • Bilans meczów - służy do generowania bilansów spotkań,
  • Tabela - służy do generowania tabeli piłkarskiej,
  • Kadra - służy do generowania zestawienia kadry.
  • Galeria - służy do generowania galerii.

Herby

Wszystkie herby przesyłamy w formacie *.png, z przeźroczystym tłem. Herby tylko kwadratowe! Minimalny rozmiar to 100x100, jeżeli posiadany przez Ciebie herb jest mniejszy wystarczy powiększyć obszar roboczy do tych rozmiarów i pozostawić pusty. Górna granica to 400x400. --mk_91 17:16, 9 cze 2009 (UTC)