Dyskusja użytkownika:Klaros1

Z WikiPasy.pl - Encyklopedia KS Cracovia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

-- FortArt 23:31, 1 lis 2008 (CET)

To jest standardowy powitalny wpis, jaki otrzymuje każdy nowy użytkownik. Nie oznacza on, że zrobiłeś coś źle. To spis rzeczy, jakie, naszym, administratorów, zdaniem mogą być pomocne przy pracy nad tą encyklopedią. Być może, nie wszystkie Ci się teraz przydadzą, ale zawsze warto mieć je w jednym miejscu.

Pierwsze kroki

Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji Ikona podpis.jpg. Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

Edycja artykułów

WikiPasy to serwis tworzony w całości przez kibiców. Ty również możesz dołączyć do grona fanów Cracovii tworzących encyklopedię dla potomnych. Nie trzeba spełniać żadnych warunków, wystarczy mieć chęci!

 • Generatory:
  • Opis meczów - służy do generowania opisów meczów,
  • Bilans meczów - służy do generowania bilansów spotkań,
  • Tabela - służy do generowania tabeli piłkarskiej,
  • Kadra - służy do generowania zestawienia kadry.
  • Galeria - służy do generowania galerii.

Statystyki pucharów okręgowych -- FortArt 23:10, 15 lis 2008 (CET)

Nie robimy statystyk dla klubów z okręgowych pucharów. Ponieważ nie znamy wszystkich meczów zatem nie robimy bilansów bo nie wiemy ile razy z kim graliśmy. Skrót PP jest zastrzeżony dla Pucharu Polski, okręgowe oznaczymy przez PO. --FortArt 23:10, 15 lis 2008 (CET)

www.tychy.pl -- mk_91 14:53, 16 lis 2008 (CET)

Niema potrzeby żebyś wpisywał źródło danych, ponieważ ta strona jest podana w bibliografii. --mk_91 14:53, 16 lis 2008 (CET)