Maciej Kruczek

Z WikiPasy.pl - Encyklopedia KS Cracovia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Maciej Kruczek
Maciej Kruczek.jpg
Informacje ogólne
Imię i nazwisko Maciej Kruczek
Data urodzenia 26 stycznia 1988
Miejsce urodzenia Polska
Pozycja Obrońca
Wzrost 184 cm
Waga 76 kg
Kluby
Lata Klub W/G/A
2004/05-2005/06 KTH Krynica

W/G/A - wystepy/gole/asystyInformacje klubowe

MACIEK KRUCZEK ZAWODNIKIEM COMARCH CRACOVII! 08.07.2014

Kolejny hokeista wzmocnił Comarch Cracovię. W dniu dzisiejszym trzyletni kontrakt z naszym Klubem podpisał Maciej Kruczek, który przechodzi do „Pasów" z 1928 KTH Krynica na zasadzie transferu definitywnego. - Cel dla nas wszystkich będzie jeden: zdobyć Mistrzostwo Polski, a potem wystąpić w Pucharze Kontynentalnym - przyznał nowy zawodnik „Pasów" chwilę po podpisaniu kontraktu.

Maciej Kruczek urodził się 26 stycznia 1988 roku. Mierzy 189 cm wzrostu i gra na pozycji obrońcy. Jest wychowankiem KTH Krynica, w której występował przez znaczną część swojej kariery. W zeszłym sezonie grał jednak również w GKS-ie Tychy.

Źródło: Cracovia.pl [1]


MACIEK, DZIĘKUJEMY! 29.06.2020

Wieloletni Kapitan 12-krotnych Mistrzów Polski Maciej Kruczek opuścił Pasy i związał się z GKS Katowice. Maciej Kruczek trafił do Pasów w 2014 roku i stał się pewnym punktem defensywy naszej drużyny oraz otrzymał zaszczytną funkcję kapitana. Ogółem w barwach Comarch Cracovii wywalczył dwa tytuły Mistrza Polski, jedno wicemistrzostwo oraz Puchar i trzy Superpuchary naszego kraju. Popularny „Kruger” reprezentował również nasz Klub w rozgrywkach Hokejowej Ligi Mistrzów oraz Pucharu Kontynentalnego. Od przyszłego sezonu obrońca zdecydował się jednak na zmianę otoczenia i związał się kontraktem z GKS Katowice.

Maciek, dziękujemy za godne reprezentowanie barw naszego Klubu oraz życzymy sukcesów w dalszej karierze i życiu osobistym!

Źródło: Cracovia.pl [2]