Wyniki wyszukiwania

Wyniki 1 – 18 z 18
Wyszukiwanie zaawansowane

Przeszukaj przestrzenie nazw:

• | strzelcy_gospodarz = Szyba (44')<BR> Matuszkiewicz (62') …wane ale zasłużone zwycięstwo. Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w 4 min. Szyba, a wynik ustalił 63 min. Matuszkiewicz.
    4 KB (359 słów) - 19:05, 11 lip 2023
  • | strzelcy_gosc = <BR><BR>Szyba (80') …rzed końcowym gwizdkiem sędziego, krakowian skarcił po szybkiej kontrze '''Szyba''', zmniejszając rozmiary porażki.
    4 KB (491 słów) - 21:55, 7 lip 2023
  • | sedzia =[[Sędziowie piłkarscy| Władysław Szyba]] ze Lwowa …owski i Nastula dla Czarnych, a Wójcik i Latacz dla Cracovii. Sędziował p. Szyba.
    6 KB (678 słów) - 21:32, 15 kwi 2023
  • | sedzia = [[Sędziowie piłkarscy|Władysław Szyba]] ze Lwowa …a ciągłe kłótnie na boisku bynajmniej nie „upiększyły” zawodów. Sędzia p. Szyba ze Lwowa, nie dorósł do swego zadania.
    12 KB (1664 słowa) - 21:23, 15 kwi 2023
  • # [[Użytkownik:Szyba|Szyba]] 21:08, maj 2007 (CEST)
    13 KB (1651 słów) - 19:35, 16 sty 2009
  • | sedzia = [[Sędziowie piłkarscy|Władysław Szyba]] ze Lwowa …ontek 3, Pytel, Pochopin oraz Zembaczyński. Widzów około 15.000. Sędzia p. Szyba ze Lwowa.
    12 KB (1776 słów) - 18:53, 17 kwi 2023
  • | sedzia = [[Sędziowie piłkarscy|Władysław Szyba]] ze Lwowa …dla Cracovii uzyskał Malczyk, dla Polonji Puchniarz i Ciszewski. Sędzia p. Szyba ze Lwowa. Publiczności 2.000.
    16 KB (2379 słów) - 19:37, 16 kwi 2023
  • …u Michala Vachovca. W 34 mi doszło do niecodziennej sytuacji – rozbiła się szyba przy bandzie i zawodnicy udali się na nieprzewidzianą przerwę. Po kwadra Zbita szyba wybiła z rytmu jastrzębian, bo po powrocie na taflę inicjatywę przejęl
    9 KB (1175 słów) - 13:23, 14 lip 2020
  • …na inaugurację sezonu TAURON Hokej Ligi. Na rozgrzewce pękła pleksiglasowa szyba i mecz, ze względów bezpieczeństwa, nie odbył się''' Podczas rozgrzewki pękła i rozleciała się pleksiglasowa szyba za toruńska bramką. Trwały działania mające na celu wymianę ruchomej
    12 KB (1685 słów) - 00:06, 12 wrz 2023
  • | sedzia = Szyba ze Lwowa
    5 KB (686 słów) - 21:52, 13 gru 2023
  • | sedzia = [[Sędziowie piłkarscy|Władysław Szyba]] ze Lwowa …ski 3, Peterek 2, dla Cracovii: Młynarek. Widzów około 4.000. Sędziował p. Szyba.
    14 KB (2125 słów) - 19:41, 17 kwi 2023
  • …przerwę. Po ostrym ataku, ale w ramach przepisów, Oliwy stłuczona została szyba okalająca lodowisko. Za ten atak ciałem "Kris" otrzymał gromkie brawa. "
    5 KB (714 słów) - 22:43, 14 paź 2013
  • …Opiłka zaatakował pod bandą Macieja Kruczka z taką siłą, że pleksiglasowa szyba rozbiła się w drobny mak. Mecz został przerwany na kilkanaście minut.}}
    7 KB (786 słów) - 12:57, 21 maj 2022
  • | sedzia = Władysław Szyba ze Lwowa …ovia - Polonia 2:2 (1:0). Bramki: Korbas, Nawrot, Korbas, Kulla. Sędzia p. Szyba ze Lwowa. Widzów około 5000; boisko Polonii.
    18 KB (2711 słów) - 19:31, 23 lut 2023