Wyniki wyszukiwania

Wyniki 1 – 21 z 263
Wyszukiwanie zaawansowane

Przeszukaj przestrzenie nazw:

• …olił seniorski zespół KTH. - W sezonie 1998/1999 zdobyliśmy srebrny medal, z kolei w sezonie 1999/2000 medal brązowy Mistrzostw Polski - opowiada trene …– raz lepsze , raz gorsze. Pierwszym poważniejszym osiągnięciem był awans z zespołem KTH Krynica do ekstraklasy PLH w sezonie 1997/1998. W tym też ro
    3 KB (385 słów) - 15:00, 17 lip 2022
  • '''Ryszard Zamojdzik''' Piłkarz, z zawodu kierowca. …MSL). Jasnowłosy napastnik o charakterystycznej sylwetce miał za oceanem u boku tej klasy futbolistów co Henryk Stroniarz, Andrzej Deptuch, Andrzej Tureck
    3 KB (356 słów) - 13:52, 4 lut 2024
  • | sedzia = Maciej Górski z Krakowa Gospodarze wystąpili w bardzo młodym składzie, bez ani jednego wzmocnienia z I drużyny. Mimo to dominowali nad rywalem, choć Biernat i Bała nie mieli
    4 KB (450 słów) - 19:11, 11 paź 2019
  • Sędziowali: Zbigniew Wolas i Waldemar Kupiec z Oświęcimia. Kary: 12 - 8 minut. Widzów ok. 800. …asystę, ale W 24 min miał okazję do wpisania się na listę strzelców. Był z boku bramki i starał się "zaczarować" Rockiego, lecz uderzony w bliższy róg
    4 KB (503 słowa) - 12:48, 17 sty 2021
  • …wnia<br> Jabłoński<br> Rogala (46' Sokolik)<br> Grajek (55' Grajda)<br> Mróz<br> Lelek (67' Rodos)<br> Kowalski. …szcze w najwyższej formie, ale cały czas ciężko trenuję i dążę to tego, by z moją grą było jeszcze lepiej. Jeśli chodzi o sam mecz to byliśmy dużo
    5 KB (634 słowa) - 23:46, 29 wrz 2009
  • …zawsze odszedł Piotr Kuczyński, jeden z najbardziej znanych piłkarzy rodem z tego miasta.
    4 KB (561 słów) - 12:18, 12 mar 2024
  • …i kontrakt z Cracovią! 26-letni boczny obrońca przechodzi do naszego Klubu z Zawiszy Bydgoszcz na zasadzie transferu definitywnego. …iłkę. Chciałbym dołożyć swoją cegiełkę do gry "Pasów" i dalej rozwijać się z korzyścią dla klubu.
    5 KB (635 słów) - 12:50, 4 lut 2024
  • …ia zagra zaległe spotkanie z HC GKS w Katowicach. W piątek w Krakowie mecz z Unią Oświęcim.}} …enie. W 7. minucie David Zabolotny odbił krążek do boku po strzale jednego z krakowian, ale przy dobitce Wiśniewskiego nie miał nic do powiedzenia.
    9 KB (1166 słów) - 15:53, 18 sty 2022
  • …00px|Fotografia: Oficjalna strona Cracovii|Krzysztof Bociek walczy o piłkę z kapitanem Dąbskiego Arturem Turczykiem '''Foto: Oficjalna strona Cracovii' …e do siatki. Do przerwy "Pasy" skromnie, ale w pełni zasłużenie prowadziły z rywalem grającym dwie klasy rozgrywkowej niżej.
    4 KB (649 słów) - 13:51, 15 lip 2021
  • …zyny małego chłopca, trener Julian Korzeniak stwierdził wówczas, że będzie z niego bramkarz. I tak się zaczęło. …ąc tylko dwa gole. Jeszcze w tym samym sezonie zaliczył cały mecz w Łodzi, z ŁKS-em, wygrany przez Cracovię 7—4. Wkrótce zdobył sobie stałe miejs
    5 KB (562 słowa) - 18:00, 10 sty 2024
  • …r Cracovii Albin Mikulski. Ostateczny test już w najbliższą sobotę w meczu z [[Polonia Warszawa|Polonią Warszawa]]. …, ale nie zamyka też przed nikim drzwi do pierwszego zespołu. Każdy zaczął z czystą kartą'' - podkreśla Drumlak. -'' Ale jak ktoś mi daje szansę i
    5 KB (739 słów) - 01:45, 23 cze 2009
  • |Tytul_artykulu = Obraz Krakowa lat 60-tych we wspomnieniach z dzieciństwa …„Pasów”, z ulubionym przez nas Leszkiem Rapaczem na lewej obronie, wygrała z Płaszowianką aż 7:1, a my siedzieliśmy wygodnie na krytej jeszcze, drew
    5 KB (616 słów) - 22:53, 31 sty 2024
  • …ło ogromne zamieszanie na przedpolu bramki Lukasa Hrosso, ale Słowak razem z obrońcami oddalił ostatecznie niebezpieczeństwo od bramki. …Piszczek, ale uczynił to niecelnie. Po chwili uderzał Sylwester Lusiusz – z takim samym skutkiem.
    4 KB (619 słów) - 13:42, 1 lip 2019
  • …renować hokej w Cracovii i już rok później grał w mistrzowskiej drużynie u boku „trójki muszkieterów”. <BR> Absolwent krakowskiej WSWF., nauczyciel a Odznaczony Złotym Krzyżem Zasłużonych, Złotą Odznaką PZHL, Uhonorowany Orderem Cracovia Restituta.
    6 KB (602 słowa) - 22:24, 14 lut 2024
  • …bica Cracovii, czyli pokonać Wisłę - wyjaśnia Majewski. "Pasy" nie wygrały z lokalnym rywalem od 13 lat. …ie wiedział, czy wszyscy zawodnicy będą gotowi w niedzielę na sto procent (z powodu kontuzji na pewno nie zagrają Arkadiusz Głowacki i Radosław Sobol
    5 KB (802 słowa) - 19:50, 16 sty 2009
  • | Tresc = '''Cracovia rozpoczęła transferową ofensywę z wysokiego C. Pierwszy nabytek, Arkadiusz Radomski, jest nie tylko najbardzi …dotarł do Krakowa i przeszedł badania lekarskie. W Cracovii będzie jednym z najstarszych zawodników, a na pewno najbardziej doświadczonym - przez ost
    5 KB (620 słów) - 21:34, 31 sty 2024
  • …przeciwnikiem była 3. drużyna słowackiej ekstraklasy – MSK Żylina. Wygrali z nią 3:2. Niedawno ze Słowakami spotkała się Wisła Kraków, remisując …nie rezygnowały z powrotu do prowadzenia, van Amersfoort po wrzutce Hanki z wolnego został jednak zablokowany.
    5 KB (647 słów) - 12:59, 24 sty 2021
  • 1-0 - Pawlusiński 29 min. - strzał z 15 metrów. Sparing z Podbeskidziem rozpoczął się z 45 minutowym opóźnieniem, bowiem kierowca wiozący piłkarzy gości zabł
    5 KB (678 słów) - 12:20, 11 maj 2010
  • …ewiczem, Deyną, Klińskim, Orzołem, Kasalikiem czy Szaramą. Kiedy odchodził z kadry juniorów jego miejsce zajął Jerzy Gorgoń. …minutę przed końcem wyrównał Lentner, a w dogrywce Lubański odarł Cracovie z marzeń.
    5 KB (657 słów) - 21:05, 1 lut 2024
  • | sedzia = Paweł Kukla z Krakowa …to na ławkę trenerską powrócił Jacek Zieliński, który ostatnio zmagał się z covidem. Po długiej przerwie spowodowanej ciężką kontuzją – zerwane
    5 KB (664 słowa) - 00:19, 7 kwi 2024

Zobacz (poprzednie 20 | następne 20) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)