Hokej mężczyzn 1968 - I liga: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(dodano tabele) |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
===I liga=== | ===I liga=== | ||
1 | <CENTER> | ||
2 | ====Tabela==== | ||
3 | |||
4 | ==Grupa mistrzowska== | ||
5 | |||
6 | {| style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | ||
7 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>M</b> | ||
8 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Drużyna</b> | ||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Mecze</b> | |||
10 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Pkt</b> | ||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Bramki</b> | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[GKS Katowice - hokej mężczyzn| GKS Katowice]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|42 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|73 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|215-99 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[ Pomorzanin Toruń - hokej mężczyzn| Pomorzanin Toruń]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|42 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|53 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|177-147 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[ Podhale Nowy Targ - hokej mężczyzn| Podhale Nowy Targ]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|42 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|52 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|174-155 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Legia Warszawa - hokej mężczyzn| Legia Warszawa]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|42 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|49 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|191-174 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[ Baildon Katowice - hokej mężczyzn| Baildon Katowice]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|42 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|48 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|174-170 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Naprzód Janów - hokej mężczyzn| Naprzód Janów]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|42 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|39 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|126-170 | |||
|} | |||
==Grupa spadkowa== | |||
{| style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>M</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Drużyna</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Mecze</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Pkt</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Bramki</b> | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|7 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Polonia Bydgoszcz - hokej mężczyzn|Polonia Bydgoszcz]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|46 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|39 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|172-174 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Górnik Murcki - hokej mężczyzn| Górnik Murcki]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|46 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|37 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|126-168 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>9</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>Cracovia</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>46</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>30</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b> 142-190 </b> | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[ŁKS Łódź - hokej mężczyzn|ŁKS Łódź ]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|46 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|24 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 133-183 | |||
|} | |||
[[Kategoria: 1968 I liga]] | [[Kategoria: 1968 I liga]] |
Wersja z 13:37, 8 sty 2013
I liga
Tabela
Grupa mistrzowska
M | Drużyna | Mecze | Pkt | Bramki |
1 | GKS Katowice | 42 | 73 | 215-99 |
2 | Pomorzanin Toruń | 42 | 53 | 177-147 |
3 | Podhale Nowy Targ | 42 | 52 | 174-155 |
4 | Legia Warszawa | 42 | 49 | 191-174 |
5 | Baildon Katowice | 42 | 48 | 174-170 |
6 | Naprzód Janów | 42 | 39 | 126-170 |
Grupa spadkowa
M | Drużyna | Mecze | Pkt | Bramki |
7 | Polonia Bydgoszcz | 46 | 39 | 172-174 |
8 | Górnik Murcki | 46 | 37 | 126-168 |
9 | Cracovia | 46 | 30 | 142-190 |
10 | ŁKS Łódź | 46 | 24 | 133-183 |