1948-09-05 Cracovia - Tęcza 14:4: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzono nową stronę "''' Cracovia - Tęcza 14:4 (5:1)'''<BR> ''Liga''<BR> {{Zawody | dyscyplina = Piłka ręczna | płeć = mężczyźni | poczatek_dzien =...")

Linia 32: Linia 32:

|      Tytul_artykulu =
|      Tytul_artykulu = Liga szczypiórniaka zakończyła rozgrywki
|              Autor =
|              Tresc =
{{miejsce na opis}}
Wysokie zwycięstwo blałoczerwonych nad „outsiderem" tabeli. Cracovia zagrała to spotkanie nie wysilając tle zbytnio Drużyna krakowska była lepszą we wszystkich liniach, obejmując inicjatywę od początku zawodów. Jedynie na początku drugiej połowy goicie przeprowadzili kilka niebezpiecznych akcji, podciągając wynik do 4:4. od tego jednak momentu Cracovia ma zupełną przewagę do końca meczu
W drużynie zwycięzców wyróżnili się Więcek, Kűhn i Resich.<BR>
Bramki dla zwycięzców zdobyli Więcek 5. Łudzik 4. Kűhn 3 oraz Ciesielski i Laska.<BR>