1948-07-04 Cracovia - Chrobry Groszowice 3:3: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzono nową stronę "''' Cracovia - Chrobry Groszowice 3:3 (2:1)'''<BR> ''Liga''<BR> {{Zawody | dyscyplina = Piłka ręczna | płeć = mężczyźni | poczat...")

Linia 32: Linia 32:

|      Tytul_artykulu =
|      Tytul_artykulu = Liga szczypiorniaka
|              Autor =
|              Tresc =
{{miejsce na opis}}
Rozgrywki w lidze szczypiórniaka dobiegają końca. Dotychczasowy leader w tabeli KS Chrobry gościł wczoraj w Krakowie, rozgrywając spotkanie z Cracovią.<BR>
Zawody zakończyły się po na ogół wyrównanej grze, wynikiem remisowym.<BR>
Początkowo przeważają goście, ale następnie inicjatywa przechodzi do Cracovii, która uzyskuje prowadzenie, mając w tym okresie lekką przewagę Po przerwie gra staje się ostra i kilku zawodników schodzi z boiska na karne minuty. Obie drużyny dają z siebie wszystko, dążąc do uzyskania zwycięskiej bramki — wynik remisowy utrzymuje się jednak do końca.<BR>
Bramki dla Chrobrego strzelili: Klik. Gielnlk i Gawrok, dla Cracovii: Łudzik i Więcek 2.<BR>