1936 kadra: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 28: | Linia 28: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Władysław Pawłowski]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Władysław Pawłowski]] | ||
|align="center"|11 | |align="center"|11 | ||
|align="center"| | |align="center"|-5 | ||
|align="center"|11 | |||
|align="center"|-5 | |||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Andrzej Radwański]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Andrzej Radwański]] | ||
|align="center"| | |align="center"|1 | ||
|align="center"| | |align="center"|-2 | ||
|align="center"|1 | |align="center"|1 | ||
|align="center"|0 | |align="center"|0 | ||
Linia 44: | Linia 44: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Stefan Doniec]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Stefan Doniec]] | ||
|align="center"| | |align="center"|10 | ||
|align="center"|1 | |align="center"|1 | ||
|align="center"|5 | |align="center"|5 | ||
Linia 50: | Linia 50: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Stefan Lasota]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Stefan Lasota]] | ||
|align="center"| | |align="center"|9 | ||
|align="center"|1 | |align="center"|1 | ||
|align="center"|6 | |align="center"|6 | ||
Linia 56: | Linia 56: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Jan Pająk]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Jan Pająk]] | ||
|align="center"| | |align="center"|10 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"|10 | |align="center"|10 | ||
Linia 72: | Linia 72: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Alojzy Bialik]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Alojzy Bialik]] | ||
|align="center"| | |align="center"|12 | ||
|align="center"| | |align="center"|1 | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|0 | |align="center"|0 | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Wilhelm Góra]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Wilhelm Góra]] | ||
|align="center"| | |align="center"|13 | ||
|align="center"|5 | |align="center"|5 | ||
|align="center"|5 | |align="center"|5 | ||
Linia 84: | Linia 84: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Roman Grünberg]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Roman Grünberg]] | ||
|align="center"| | |align="center"|12 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"|12 | |align="center"|12 | ||
|align="center"|0 | |align="center"|0 | ||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} Krężel | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Kazimierz Schmager]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Kazimierz Schmager]] | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"|5 | |align="center"|5 | ||
Linia 96: | Linia 102: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Żiżka]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Żiżka]] | ||
|align="center"| | |align="center"|10 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"|12 | |align="center"|12 | ||
Linia 106: | Linia 112: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Korbas]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Korbas]] | ||
|align="center"| | |align="center"|8 | ||
|align="center"|6 | |align="center"|6 | ||
|align="center"|11 | |align="center"|11 | ||
Linia 112: | Linia 118: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Karol Kossok]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Karol Kossok]] | ||
|align="center"| | |align="center"|6 | ||
|align="center"|8 | |align="center"|8 | ||
|align="center"|4 | |align="center"|4 | ||
Linia 130: | Linia 136: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Stanisław Malczyk]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Stanisław Malczyk]] | ||
|align="center"| | |align="center"|3 | ||
|align="center"|4 | |align="center"|4 | ||
|align="center"|6 | |align="center"|6 | ||
Linia 136: | Linia 142: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Bolesław Płachta]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Bolesław Płachta]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|1 | |align="center"|1 | ||
Linia 142: | Linia 148: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Chudzik]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Chudzik]] | ||
|align="center"| | |align="center"|7 | ||
|align="center"|7 | |align="center"|7 | ||
|align="center"|6 | |align="center"|6 | ||
Linia 148: | Linia 154: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Stępień]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Stępień]] | ||
|align="center"| | |align="center"|11 | ||
|align="center"|8 | |align="center"|8 | ||
|align="center"|5 | |align="center"|5 | ||
Linia 154: | Linia 160: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Czesław Strąk-Szeliga|Czesław Szeliga]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Czesław Strąk-Szeliga|Czesław Szeliga]] | ||
|align="center"| | |align="center"|10 | ||
|align="center"|5 | |align="center"|5 | ||
|align="center"|9 | |align="center"|9 | ||
Linia 160: | Linia 166: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Zembaczyński]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Zembaczyński]] | ||
|align="center"| | |align="center"|3 | ||
|align="center"|1 | |align="center"|1 | ||
|align="center"|11 | |align="center"|11 | ||
Linia 166: | Linia 172: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Antoni Zieliński]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Antoni Zieliński]] | ||
|align="center"| | |align="center"|5 | ||
|align="center"|2 | |align="center"|2 | ||
|align="center"|4 | |align="center"|4 | ||
|align="center"|0 | |align="center"|0 | ||
|} | |} | ||
''(Uwaga, brak pełnego składu drużyny Cracovii w następujących meczach: [1936-06-11 Cracovia - Grzegórzecki Kraków 3:1]], [[1936-06-28 Cracovia - Unia Kraków 5:2]]''<BR> | |||
Ponadto w [[1936 mecze towarzyskie|meczach i turniejach towarzyskich]] występowali: | Ponadto w [[1936 mecze towarzyskie|meczach i turniejach towarzyskich]] występowali: |
Wersja z 16:50, 12 lip 2023
![]() |
sezon 1936 | ![]() |
Trener:
Karol Kossok
ustawienie 2-3-5
Kadra 1936
Klasa A | Baraże | |||
zawodnicy | mecze | bramki | mecze | bramki |
Bramkarze: | ||||
![]() |
11 | -5 | 11 | -5 |
![]() |
1 | -2 | 1 | 0 |
Obrońcy: | ||||
![]() |
10 | 1 | 5 | 0 |
![]() |
9 | 1 | 6 | 0 |
![]() |
10 | 10 | 1 | |
![]() |
2 | 0 | ||
Pomocnicy: | ||||
![]() |
12 | 1 | 3 | 0 |
![]() |
13 | 5 | 5 | 0 |
![]() |
12 | 12 | 0 | |
![]() |
1 | |||
![]() |
2 | 5 | 0 | |
![]() |
10 | 12 | 1 | |
Napastnicy: | ||||
![]() |
8 | 6 | 11 | 17 |
![]() |
6 | 8 | 4 | 6 |
![]() |
2 | 1 | ||
![]() |
1 | 0 | ||
![]() |
3 | 4 | 6 | 3 |
![]() |
4 | 3 | 1 | 0 |
![]() |
7 | 7 | 6 | 5 |
![]() |
11 | 8 | 5 | 4 |
![]() |
10 | 5 | 9 | 7 |
![]() |
3 | 1 | 11 | 5 |
![]() |
5 | 2 | 4 | 0 |
(Uwaga, brak pełnego składu drużyny Cracovii w następujących meczach: [1936-06-11 Cracovia - Grzegórzecki Kraków 3:1]], 1936-06-28 Cracovia - Unia Kraków 5:2
Ponadto w meczach i turniejach towarzyskich występowali:
Grauzam?
Kopeć