|                        bramki_gosc = 74

|              Dzien = 19
|            Miesiac = 11
|                Rok = 1961
|                Link =
|                Skan = [[Grafika:Dziennik Polski 1961-11-19 274.png|thumb|Relacja z meczu w dzienniku ''Dziennik Polski'' ]]
|      Tytul_artykulu =Koszykarze Cracovii wygrali, ale się nie podobali
|              Autor =
|              Tresc =Koszykarze Cracovii wygrali wczoraj w meczu II ligi z Wisłą Ib 76:74 (42:33), lecz grą rwą nie zachwycili. W pierwszej połowie kilka celnych rzutów z dystansu dało biało-czerwonym przewagę 9 punktów, po przerwie było jeszcze gorzej, choć początkowo przewaga Cracovii wzrosła do 15 punktów. Mało ambitna gra doprowadziła do niespodziewanie wyrównanej końcówki. Najwięcej punktów dla Cracovii uzyskali Winnicki 26, Odziewa 13 oraz Otoliński i Niemiec po 12; dla Wisły: J. Wójcik 25, Guzik 13, Pischinger i Cmunt po 10. Sędziowali p.p. Wąsik i Chmiel. (K.P.)