2009/10 Polska Liga Hokeja Kobiet - hokej kobiet: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Utworzył nową stronę „ * Hokeistki - sezon 2009/2010<br> * Hokeistki - sezon po sezonie<br>”) |
|||
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''TABELA PLHK 2009/2010 - sezon zasadniczy '''<br> | |||
{| class="wikitable" style=wikitable" | |||
! Miejsce | |||
! Drużyna | |||
! Mecze | |||
! Punkty | |||
! Bilans (Z-ZPD-P-PPD) | |||
! Bramki | |||
|- | |||
| 1. | |||
| TMH Polonia Bytom | |||
| 12 | |||
| 31 | |||
|10-0-1-1 | |||
| 79:26 | |||
|- | |||
|2. | |||
|UKHK Unia Oświęcim | |||
|12 | |||
|30 | |||
|10-0-2-0 | |||
|41:25 | |||
|- | |||
|3. | |||
|MUKS Naprzód Janów | |||
|12 | |||
|24 | |||
|8-0-4-0 | |||
|48:30 | |||
|- | |||
|4. | |||
|Stoczniowiec Gdańsk | |||
|12 | |||
|12 | |||
|4-0-8(1WO)-0 | |||
|39:37 | |||
|- | |||
|5. | |||
|KS Cracovia 1906 | |||
|12 | |||
|12 | |||
|3(1WO)-1-7-1 | |||
|25:37 | |||
|- | |||
|6. | |||
|GKS Tychy | |||
|12 | |||
|11 | |||
|3(3WO)-1-8-0 | |||
|24:62 | |||
|- | |||
|7. | |||
|UKH Białe Jastrzębie | |||
|12 | |||
|6 | |||
|2-0-10(4WO)-0 | |||
|27:56 | |||
|- | |||
|} | |||
<br> | |||
Stoczniowiec Gdańsk wycofał się z rozgrywek Play-Off, KS Cracovia 1906 awansowała do Grupy I play-off. | |||
* [[ | |||
* [[ | '''KOŃCOWA TABELA PLHK 2009/2010'''<br> | ||
{| class="wikitable" style=wikitable" | |||
! Miejsce | |||
! Drużyna | |||
! Mecze | |||
! Punkty | |||
! Bilans (Z-ZPD-P-PPD) | |||
! Bramki | |||
|- | |||
| 1. | |||
| TMH Polonia Bytom | |||
| 18 | |||
| 49 | |||
|16-0-1-1 | |||
| 122:39 | |||
|- | |||
|2. | |||
|MUKS Naprzód Janów | |||
|18 | |||
|36 | |||
|12-0-6-0 | |||
|73:34 | |||
|- | |||
|3. | |||
|UKHK Unia Oświęcim | |||
|18 | |||
|36 | |||
|12-0-6-0 | |||
|57:44 | |||
|- | |||
|4. | |||
|KS Cracovia 1906 | |||
|18 | |||
|12 | |||
|3(1WO)-1-13-1 | |||
|31:82 | |||
|- | |||
|... | |||
|- | |||
|5. | |||
|GKS Tychy | |||
|13 | |||
|11 | |||
|3(3WO)-1-9-0 | |||
|26:72 | |||
|- | |||
|6. | |||
|UKH Białe Jastrzębie | |||
|13 | |||
|9 | |||
|3-0-10(4WO)-0 | |||
|73:34 | |||
|- | |||
|7. | |||
|Stoczniowiec Gdańsk | |||
|12 | |||
|12 | |||
|4-0-8(1WO)-0 | |||
|39:37 | |||
|} | |||
<br><br> | |||
* [[2009/10 - hokej kobiet]]<br> | |||
* [[Sezon po sezonie - hokej kobiet]]<br> |
Aktualna wersja na dzień 03:06, 24 gru 2022
TABELA PLHK 2009/2010 - sezon zasadniczy
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bilans (Z-ZPD-P-PPD) | Bramki |
---|---|---|---|---|---|
1. | TMH Polonia Bytom | 12 | 31 | 10-0-1-1 | 79:26 |
2. | UKHK Unia Oświęcim | 12 | 30 | 10-0-2-0 | 41:25 |
3. | MUKS Naprzód Janów | 12 | 24 | 8-0-4-0 | 48:30 |
4. | Stoczniowiec Gdańsk | 12 | 12 | 4-0-8(1WO)-0 | 39:37 |
5. | KS Cracovia 1906 | 12 | 12 | 3(1WO)-1-7-1 | 25:37 |
6. | GKS Tychy | 12 | 11 | 3(3WO)-1-8-0 | 24:62 |
7. | UKH Białe Jastrzębie | 12 | 6 | 2-0-10(4WO)-0 | 27:56 |
Stoczniowiec Gdańsk wycofał się z rozgrywek Play-Off, KS Cracovia 1906 awansowała do Grupy I play-off.
KOŃCOWA TABELA PLHK 2009/2010
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bilans (Z-ZPD-P-PPD) | Bramki |
---|---|---|---|---|---|
1. | TMH Polonia Bytom | 18 | 49 | 16-0-1-1 | 122:39 |
2. | MUKS Naprzód Janów | 18 | 36 | 12-0-6-0 | 73:34 |
3. | UKHK Unia Oświęcim | 18 | 36 | 12-0-6-0 | 57:44 |
4. | KS Cracovia 1906 | 18 | 12 | 3(1WO)-1-13-1 | 31:82 |
... | |||||
5. | GKS Tychy | 13 | 11 | 3(3WO)-1-9-0 | 26:72 |
6. | UKH Białe Jastrzębie | 13 | 9 | 3-0-10(4WO)-0 | 73:34 |
7. | Stoczniowiec Gdańsk | 12 | 12 | 4-0-8(1WO)-0 | 39:37 |